Portál ISOP AOPK ČR
 

DATA DS

Červené seznamy (zkrácený výpis)
Vyhledávání (fulltext)
Taxonomická skupina
Vyhledání zdroje
Nerozlišovat malá/VELKÁ       Řádků na str.        
 Výsledky hledání - zkrácený výpis
   Zobrazit plný výpis
č.Vědecké jménoČeské jménoKategorie ohrožení IUCN (i) Skupina
1Agaricus benesiižampión šupinkatýCRHouby
2Agaricus bresadolanusDDHouby
3Agaricus depauperatusEX?Houby
4Agaricus devoniensisCRHouby
5Agaricus dulcidulusDDHouby
6Agaricus gennadiižampión GennadihoCRHouby
7Agaricus lanipesžampión vlnatýCRHouby
8Agaricus litoralisCRHouby
9Agaricus subfloccosusžampión vločkatýCRHouby
10Agrocybe arvalispolnička hlízkatáNTHouby
11Agrocybe elatellapolnička bažinnáENHouby
12Agrocybe firmapolnička pevnáDDHouby
13Agrocybe stepposapolnička stepníCRHouby
14Aleuria aurantiamísenka oranžováNTHouby
15Aleurocystidiellum disciformeškrobnatec terčovitýCRHouby
16Aleurodiscus aurantiusDDHouby
17Alloclavaria purpureakyjanka purpurováENHouby
18Amanita beckerimuchomůrka BeckerovaDDHouby
19Amanita caesareamuchomůrka císařkaENHouby
20Amanita ceciliaemuchomůrka stroupkatáENHouby
21Amanita eliaemuchomůrka EliinaDDHouby
22Amanita franchetiimuchomůrka drsnáENHouby
23Amanita friabilismuchomůrka olšováENHouby
24Amanita maireimuchomůrka MaireovaDDHouby
25Amanita ovoideamuchomůrka vejčitáCRHouby
26Amanita solitariamuchomůrka ježatohlaváENHouby
27Amanita submembranaceamuchomůrka šedoblanitáDDHouby
28Amanita vernamuchomůrka jarníCRHouby
29Amanita vittadiniimuchomůrka VittadinihoCRHouby
30Amaurodon atrocyaneusmodrospórka tmavomodráCRHouby
31Amaurodon cyaneusmodrospórka blankytnáCRHouby
32Amylocorticium subsulphureumkornatec žluťoučkýCRHouby
33Amylocystis lapponicamodralka laponskáCRHouby
34Anomoloma myceliosumpórnatka vláknitáEX?Houby
35Anomoporia kamtschaticapórnatka kamčatskáVUHouby
36Antrodia crassapórnatka tlustáVUHouby
37Antrodia macraoutkovka vrbováENHouby
38Antrodia ramentaceaoutkovka labyrintickáENHouby
39Antrodia sitchensisCRHouby
40Antrodiella citrinellaoutkovečka citronováENHouby
41Armillaria ectypaváclavka bažinnáCRHouby
42Arrhenia baeosporakalichovka drobnovýtrusáDDHouby
43Arrhenia epichysiumkalichovka leptoniováENHouby
44Arrhenia fissamecháček stepníEX?Houby
45Arrhenia gerardianakalichovka rašeliníkováENHouby
46Arrhenia oniscakalichovka černohnědáCRHouby
47Arrhenia philonotiskalichovka vodníDDHouby
48Arrhenia retirugamecháček síťnatýEX?Houby
49Arrhenia rickeniikalichovka RickenovaDDHouby
50Ascocoryne turficolačihovitka blatníCRHouby
51Ascotremella fagineamozkovka rosolovitáVUHouby
52Asterostroma laxumhvězdnatka řídkáENHouby
53Asterostroma mediumhvězdnatka prostředníVUHouby
54Asterostroma ochroleucumhvězdnatka lužníEX?Houby
55Athelopsis subinconspicuakornatec nazelenalýEX?Houby
56Aurantiporus croceushlinák šafránovýENHouby
57Aureoboletus gentilishřib pružnýVUHouby
58Auriculariopsis albomelleakůžička bledohnědáEX?Houby
59Auriporia aurulentapórnatka pomerančováCRHouby
60Baeospora myriadophyllapenízečka lilákováCRHouby
61Bankera fuligineoalbabělozub osmahlýCRHouby
62Bankera violascensbělozub nafialovělýENHouby
63Battarraea phalloidesbattarovka pochvatáENHouby
64Biscogniauxia quernakáčovka dubováCRHouby
65Biscogniauxia repandakáčovka plaziváENHouby
66Biscogniauxia simpliciorkáčovka ploskáENHouby
67Boidinia furfuraceakornatec otrubičnatýNTHouby
68Bolbitius variicolorslzečník měnlivýDDHouby
69Boletopsis griseahrbolatka šedáVUHouby
70Boletopsis leucomelaenahrbolatka běločernáCRHouby
71Boletus aereushřib bronzovýVUHouby
72Boletus appendiculatushřib přívěskatýNTHouby
73Boletus fechtnerihřib FechtnerůvENHouby
74Boletus fuscoroseushřib růžovníkCRHouby
75Boletus gabretaehřib šumavskýEX?Houby
76Boletus legaliaehřib Le GalovéVUHouby
77Boletus luridiformis var. junquilleushřib kovář žlutýCRHouby
78Boletus moravicushřib moravskýCRHouby
79Boletus pinophilushřib borovýVUHouby
80Boletus queletiihřib QuéletůvENHouby
81Boletus regiushřib královskýENHouby
82Boletus rhodopurpureushřib rudonachovýCRHouby
83Boletus rhodoxanthushřib nachovýCRHouby
84Boletus rubrosanguineushřib MoserůvCRHouby
85Boletus satanashřib satanVUHouby
86Boletus subappendiculatushřib horskýENHouby
87Boreostereum radiatumpevník zlatohnědýEX?Houby
88Botryobasidium ellipsosporumpavučiník oválnovýtrusýVUHouby
89Botryobasidium intertextumpavučiník úzkovýtrusýNTHouby
90Botryobasidium mediumpavučiník prostředníENHouby
91Botryobasidium similepavučiník podobnýENHouby
92Botryodontia millavensisostropórka síťkovitáCRHouby
93Boubovia luteolabělokosmatka žlutaváEX?Houby
94Bovista graveolensprášivka polníENHouby
95Bovista paludosaprášivka bažinnáENHouby
96Bovista tomentosaprášivka žaludicováENHouby
97Buchwaldoboletus hemichrysushřib sírovýCRHouby
98Buchwaldoboletus lignicolahřib dřevožinýENHouby
99Buglossoporus quercinuspstřeňovec dubovýVUHouby
100Byssocorticium pulchrumpavučiník krásnýNTHouby
101Byssonectria terrestrisoranžovka vřetenovýtrusáVUHouby
102Byssoporia terrestrispórnovitka pozemníDDHouby
103Callistosporium luteoolivaceumpenízovka olivováCRHouby
104Calocera glossoideskrásnorůžek smržovitýNTHouby
105Caloscypha fulgenskrasočíška žlutáENHouby
106Calvatia candidaplešivka bělostnáENHouby
107Camaropella luteabolinka žlutáCRHouby
108Camarophyllopsis atropunctavoskovečka černotečkovanáCRHouby
109Camarophyllopsis foetensvoskovečka zápašnáEX?Houby
110Camarops planabolinka ploskáCRHouby
111Camarops tubulinabolinka černohnědáNTHouby
112Cantharellopsis prescotiistrmělka bělaváCRHouby
113Cantharellus aurorališka žlutaváNTHouby
114Cantharellus friesiiliška FriesovaVUHouby
115Catathelasma imperialenáramkovitka císařskáCRHouby
116Ceraceomyces cystidiatuskornatec cystidovýEX?Houby
117Ceriporia herinkiipórnatka HerinkovaVUHouby
118Ceriporia metamorphosapórnatka proměnliváCRHouby
119Ceriporiopsis balaenaepórnatka jemnáCRHouby
120Ceriporiopsis resinascenspórnatka pryskyřičnatáVUHouby
121Chalciporus hypochryseushřib maličkýDDHouby
122Chamaemyces fracidusbedla orosenáENHouby
123Chamonixia caespitosašamonie modrajícíCRHouby
124Chlorophyllum agaricoidesstřechan bedlovitýEX?Houby
125Chrysomphalina chrysophyllakalichovka zlatolupennáENHouby
126Chrysomphalina grossulakalichovka pralesováENHouby
127Clavaria acutakyjanka špičatáDDHouby
128Clavaria argillaceakyjanka hlínováDDHouby
129Clavaria fumosakyjanka zakouřenáEX?Houby
130Clavaria roseakyjanka růžováDDHouby
131Clavaria zollingerikuřátko ZollingerovoEX?Houby
132Clavariadelphus truncatuskyj uťatýEX?Houby
133Clavariadelphus xanthocephaluskyj žlutotemennýDDHouby
134Clavulicium macouniikornatec vínově hnědavýENHouby
135Clavulinopsis laeticolorkyjovečka krásnáDDHouby
136Clavulinopsis subarcticakuřinec subarktickýCRHouby
137Clavulinopsis tenuiramosakuřinec izabelovýDDHouby
138Clitocybe barbularumstrmělka suchomilnáCRHouby
139Clitocybe houghtoniistrmělka HoughtonovaENHouby
140Clitocybe pruinosastrmělka ojíněnáDDHouby
141Clitocybula abundanstrhanka trsnatáENHouby
142Clitocybula laceratapenízovka dřípenáENHouby
143Coltricia cinnamomeaďubkatec skořicovýENHouby
144Coltricia montagneiďubkatec MontagneůvEX?Houby
145Conferticium insidiosumDDHouby
146Conocybe ambiguačepičatka pochybnáEX?Houby
147Conocybe pulchellačepičatka hezoučkáCRHouby
148Conocybe rickenianačepičatka pestráDDHouby
149Coprinopsis echinosporahnojník ježatovýtrusýDDHouby
150Coprinopsis erythrocephalahnojník červenohlavýDDHouby
151Coprinopsis picaceahnojník strakatýVUHouby
152Coprinopsis romagnesianahnojník RomagnesihoDDHouby
153Coprinopsis spelaiophilahnojník trvanlivýDDHouby
154Coprinus silvaticushnojník lesníDDHouby
155Corticium macrosporopsisEX?Houby
156Cortinarius alnetorumpavučinec olšovýENHouby
157Cortinarius amoenolenspavučinec mirabelkovýENHouby
158Cortinarius aureofulvuspavučinec zlatožlutýDDHouby
159Cortinarius balteatocumatilispavučinec hnědofialovýVUHouby
160Cortinarius balteatuspavučinec statnýDDHouby
161Cortinarius bibuluspavučinec hezoučkýVUHouby
162Cortinarius caerulescenspavučinec modrýNTHouby
163Cortinarius caerulescentiumpavučinec bledolilákovýDDHouby
164Cortinarius callisteuspavučinec žlutooranžovýDDHouby
165Cortinarius chrysolituspavučinec rašeliníkovýNTHouby
166Cortinarius cinnamomeoluteuspavučinec skořicově žlutýDDHouby
167Cortinarius claricolorpavučinec světlobarvýENHouby
168Cortinarius crassuspavučinec tlustomasýVUHouby
169Cortinarius cumatilispavučinec modrolilákovýDDHouby
170Cortinarius cupreorufuspavučinec nádhernýDDHouby
171Cortinarius dionysaepavučinec šedomodravýENHouby
172Cortinarius elegantiorpavučinec elegantníDDHouby
173Cortinarius elegantissimuspavučinec zlatonohýDDHouby
174Cortinarius everniuspavučinec blankytnýVUHouby
175Cortinarius ferviduspavučinec ohňobarvýDDHouby
176Cortinarius helvelloidespavučinec chřapáčovýENHouby
177Cortinarius isabellinuspavučinec isabelovýDDHouby
178Cortinarius limoniuspavučinec žlutoplavýVUHouby
179Cortinarius malicoriuspavučinec oranžovolupennýVUHouby
180Cortinarius meinhardiipavučinec MeinhardůvDDHouby
181Cortinarius melanotuspavučinec černošupinkatýDDHouby
182Cortinarius moënne-loccoziipavučinec pochvatýDDHouby
183Cortinarius nanceiensispavučinec nancyskýENHouby
184Cortinarius ochrophylluspavučinec okrovolupennýDDHouby
185Cortinarius odoratuspavučinec sladkovonnýDDHouby
186Cortinarius odoriferpavučinec anýzovýDDHouby
187Cortinarius oliduspavučinec páchnoucíDDHouby
188Cortinarius olivaceofuscuspavučinec olivově hnědýDDHouby
189Cortinarius orellanuspavučinec plyšovýENHouby
190Cortinarius percomispavučinec zlatohnědýDDHouby
191Cortinarius phoeniceuspavučinec hnědočervenýDDHouby
192Cortinarius porphyropuspavučinec porfyronohýDDHouby
193Cortinarius praestanspavučinec náramkovcovýENHouby
194Cortinarius prasinuspavučinec jablkovýDDHouby
195Cortinarius riederipavučinec skvrnatýDDHouby
196Cortinarius rubelluspavučinec výjimečnýVUHouby
197Cortinarius saginuspavučinec podsaditýENHouby
198Cortinarius salorpavučinec nafialovělýENHouby
199Cortinarius scauruspavučinec datlovýVUHouby
200Cortinarius sodagnituspavučinec lilákovýDDHouby
201Cortinarius spadicelluspavučinec smrčinnýDDHouby
202Cortinarius spilomeuspavučinec skvrnitýDDHouby
203Cortinarius subpurpurascenspavučinec nevroubenýDDHouby
204Cortinarius subtortuspavučinec olivově žlutýVUHouby
205Cortinarius tubariuspavučinec mokřadníNTHouby
206Cortinarius turgiduspavučinec nadmutýDDHouby
207Cortinarius uliginosuspavučinec bažinnýVUHouby
208Cortinarius xanthophylluspavučinec žlutolupennýDDHouby
209Cotylidia undulatalupénka vlnitáCRHouby
210Crepidotus crocophyllustrepkovitka šafránováCRHouby
211Cristella candidissimapórnovitka bělaváDDHouby
212Cristinia gallicakornatec galskýENHouby
213Cryptomarasmius minutusšpička vláskovitáDDHouby
214Cudoniella clavusvodnička potočníNTHouby
215Cyathus stercoreusčíšenka výkalováENHouby
216Cyphellostereum laeveploníkovec měkkýENHouby
217Cystoagaricus silvestriskřehutka lesníENHouby
218Cystolepiota bucknalliibedlička BucknallovaENHouby
219Cystostereum murrayihrbolatník vonnýNTHouby
220Cystostereum pini-canadensezubatka tvrdáENHouby
221Dendrothele wojewodaekornatec WojewodůvCRHouby
222Dermoloma cuneifoliumčirůvečka klínolupennáENHouby
223Dermoloma emilii-dlouhyičirůvečka Emila DlouhéhoEX?Houby
224Dermoloma josserandiičirůvečka JosserandovaCRHouby
225Dermoloma pseudocuneifoliumčirůvečka trávníkováCRHouby
226Desarmillaria tabescensváclavka bezprstennáENHouby
227Desmazierella acicolakosmatka borováENHouby
228Dichomitus campestrisoutkovka polníNTHouby
229Dichomitus squalensoutkovka neladnáCRHouby
230Dichostereum durumEX?Houby
231Diplomitoporus flavescensoutkovka žlutaváENHouby
232Disciotis venosaterčovnice síťnatáENHouby
233Donkioporia albidofuscapórnatka hnědobíláCRHouby
234Elaphocordyceps capitatahousenice hlavatáEX?Houby
235Elaphocordyceps longisegmentishousenice velkovýtrusáDDHouby
236Entoloma anatinumzávojenka kachníCRHouby
237Entoloma babingtoniizávojenka BabingtonovaCRHouby
238Entoloma bloxamiizávojenka vlhkáEX?Houby
239Entoloma dichroumzávojenka dvoubarváDDHouby
240Entoloma euchroumzávojenka modráENHouby
241Entoloma incanumzávojenka plavozelenaváENHouby
242Entoloma juncinumzávojenka sítinováENHouby
243Entoloma lampropuszávojenka naběhláENHouby
244Entoloma mougeotiizávojenka MougeotovaCRHouby
245Entoloma nitidumzávojenka leskláNTHouby
246Entoloma placidumzávojenka bukováDDHouby
247Entoloma porphyrophaeumzávojenka šedohnědáNTHouby
248Entoloma serrulatumzávojenka pilovitáDDHouby
249Entoloma tjallingiorumzávojenka hnědofialováENHouby
250Epithele typhaepokožkovka orobincováCRHouby
251Erastia salmonicolorEX?Houby
252Exidia cartilagineačernorosol chrupavčitýNTHouby
253Exidia thuretianačernorosol bílýCRHouby
254Faerberia carbonariališkovec spáleništníENHouby
255Fayodia bisphaerigerafajodka osténkatáCRHouby
256Fibroporia vaillantiiDDHouby
257Flammula pinicolašupinovka nahnědláDDHouby
258Flammulaster granulosuskržatka zrnitáDDHouby
259Flammulaster limulatuskržatka šikmáENHouby
260Flammulaster muricatuskržatka ostnitáENHouby
261Flammulina fennaepenízovka letníENHouby
262Flammulina ononidispenízovka jehlicováCRHouby
263Flavoscypha cantharellaouško citronovéCRHouby
264Floccularia stramineanáramkovitka žlutozelenáCRHouby
265Fomitopsis roseatroudnatec růžovýNTHouby
266Frantisekia fissiliformisoutkovečka naoranžověláNTHouby
267Galerina jaapiičepičatka mokřadníDDHouby
268Galeropsis desertorumšpičatička stepníEX?Houby
269Gamundia striatulafajodka zimníENHouby
270Geastrum berkeleyihvězdovka BerkeleyovaCRHouby
271Geastrum campestrehvězdovka drsnáENHouby
272Geastrum coronatumhvězdovka tuhováVUHouby
273Geastrum eleganshvězdovka vypoukláCRHouby
274Geastrum floriformehvězdovka květovitáVUHouby
275Geastrum fornicatumhvězdovka klenbováNTHouby
276Geastrum hungaricumhvězdovka uherskáCRHouby
277Geastrum lageniformehvězdovka lahvicovitáCRHouby
278Geastrum melanocephalumhvězdovka vlasohlaváVUHouby
279Geastrum pouzariihvězdovka PouzarovaENHouby
280Geastrum pseudolimbatumhvězdovka stepníEX?Houby
281Geastrum saccatumhvězdovka vakovitáEX?Houby
282Geastrum smardaehvězdovka ŠmardovaENHouby
283Gelatoporia subvermisporapórnatka slámožlutáCRHouby
284Geoglossum cookeanumpazoubek CookeůvDDHouby
285Geoglossum glabrumjazourek rašeliníkovýCRHouby
286Globulicium hiemalekornatec zemníCRHouby
287Gloeohypochnicium analogumkornatec zápašnýENHouby
288Gloeoporus dichrousslizoporka dvoubarváVUHouby
289Gloiocephala caricisšpička ostřicováDDHouby
290Gloioxanthomyces vitellinusvoskovka žloutkováCRHouby
291Gomphus clavatusstročkovec kyjovitýCRHouby
292Granulobasidium vellereumkornatec pozdníENHouby
293Grifola frondosatrsnatec lupenitýNTHouby
294Gymnopilus bellulusplaménka drobnovýtrusáVUHouby
295Gymnopilus decipiensplaménka pozemníDDHouby
296Gymnopilus fulgensplaménka rašeliníkováEX?Houby
297Gymnopilus josserandiiplaménka kulatovýtrusáDDHouby
298Gymnopus fagiphiluspenízovka KonradovcaCRHouby
299Gymnopus herinkiipenízovka HerinkovaEX?Houby
300Gymnopus oreadoidespenízovka špičkovitáCRHouby
301Gymnopus putilluspenízovka masováENHouby
302Gymnopus vernuspenízovka jarníCRHouby
303Gyrodon lividuspodloubník sinýVUHouby
304Gyromitra fastigiataucháč svazčitýENHouby
305Gyromitra leucoxanthadestice žlutaváEX?Houby
306Gyrophanopsis polonensiskornatec polskýNTHouby
307Haasiella venustissimakalichovka půvabnáEX?Houby
308Helvella branzezianachřapáč branžežskýCRHouby
309Helvella coriumchřapáč černýENHouby
310Helvella costiferachřapáč rýhonohýCRHouby
311Helvella fibrosastopečka chlupatáCRHouby
312Helvella leucomelaenakališník běločernýENHouby
313Helvella leucophaeachřapáč okrovýCRHouby
314Helvella macropuschřapáč pýřitýVUHouby
315Helvella solitariachřapáč ojedinělýVUHouby
316Helvella spadiceachřapáč bělonohýCRHouby
317Hemileccinum depilatumhřib skvrnitýVUHouby
318Hemileccinum impolitumhřib plavýNTHouby
319Hemimycena epichloehelmovka trávomilnáEX?Houby
320Hericium erinaceuskorálovec ježatýVUHouby
321Hericium flagellumkorálovec jedlovýNTHouby
322Hiemsia pseudoampezzanaEX?Houby
323Hohenbuehelia abietinahlívička jedlováDDHouby
324Hohenbuehelia auriscalpiumhlívička stopkatáENHouby
325Hohenbuehelia cyphelliformishlívička číšovcovitáCRHouby
326Hohenbuehelia fluxilishlívička dvouvýtrusáENHouby
327Holwaya mucidavoskovička černaváENHouby
328Hydnellum aurantiacumlošákovec hnědooranžovýCRHouby
329Hydnellum caeruleumlošákovec blankytnýENHouby
330Hydnellum concrescenslošákovec pásovanýNTHouby
331Hydnellum cumulatumlošákovec nahloučenýEX?Houby
332Hydnellum ferrugineumlošákovec rezavýNTHouby
333Hydnellum geogeniumlošákovec sírožlutýCRHouby
334Hydnellum mirabilelošákovec podivnýEX?Houby
335Hydnellum peckiilošákovec palčivýENHouby
336Hydnellum scrobiculatumlošákovec ďubkatýVUHouby
337Hydnellum spongiosipeslošákovec sametovýCRHouby
338Hydnellum suaveolenslošákovec libovonnýCRHouby
339Hydnellum tardumlošákovec pozdníCRHouby
340Hydropus atramentosusronivka sazováENHouby
341Hygrocybe acutoconica var. konradiivoskovka KonrádovaDDHouby
342Hygrocybe calyptriformisvoskovka příjemnáCRHouby
343Hygrocybe cantharellusvoskovka liškováDDHouby
344Hygrocybe ceraceavoskovka voskováDDHouby
345Hygrocybe chlorophanavoskovka citronováNTHouby
346Hygrocybe citrinaDDHouby
347Hygrocybe coccineavoskovka šarlatováENHouby
348Hygrocybe coccineocrenatavoskovka vroubkovanáENHouby
349Hygrocybe colemannianavoskovka ColemannovaCRHouby
350Hygrocybe fornicatavoskovka výstředníCRHouby
351Hygrocybe helobiavoskovka bažinnáENHouby
352Hygrocybe ingrataCRHouby
353Hygrocybe insipidavoskovka mírnáDDHouby
354Hygrocybe intermediavoskovka prostředníCRHouby
355Hygrocybe irrigatavoskovka kluzkáENHouby
356Hygrocybe lacmusvoskovka nafialověláCRHouby
357Hygrocybe laetavoskovka veseláCRHouby
358Hygrocybe mucronellavoskovka hořkáCRHouby
359Hygrocybe nitratavoskovka ledkováCRHouby
360Hygrocybe ovinavoskovka ovčíCRHouby
361Hygrocybe parvulavoskovka maličkáDDHouby
362Hygrocybe pratensisvoskovka lučníNTHouby
363Hygrocybe psittacina var. perplexavoskovka cihlováCRHouby
364Hygrocybe puniceavoskovka granátováENHouby
365Hygrocybe reidiivoskovka ReidovaCRHouby
366Hygrocybe russocoriaceavoskovka juchtováCRHouby
367Hygrocybe spadiceavoskovka hnědožlutáCRHouby
368Hygrocybe turundavoskovka tmavošupinkatáDDHouby
369Hygrocybe virginea var. fuscescensvoskovka nahnědláDDHouby
370Hygrophoropsis morganiilištička vonnáCRHouby
371Hygrophorus arbustivusšťavnatka žíhanáCRHouby
372Hygrophorus calophyllusšťavnatka růžovolupennáEX?Houby
373Hygrophorus camarophyllusšťavnatka kozíCRHouby
374Hygrophorus capreolariusšťavnatka vínováCRHouby
375Hygrophorus discoxanthusšťavnatka rezavějícíENHouby
376Hygrophorus erubescensšťavnatka načervenaláENHouby
377Hygrophorus gliocyclusšťavnatka slizoprstennáCRHouby
378Hygrophorus hedrychiišťavnatka HedrychovaENHouby
379Hygrophorus hypothejusšťavnatka pomrazkaCRHouby
380Hygrophorus karsteniišťavnatka KarstenovaENHouby
381Hygrophorus latitabundusšťavnatka borováCRHouby
382Hygrophorus leporinusšťavnatka zaječíDDHouby
383Hygrophorus marzuolusšťavnatka březnovkaENHouby
384Hygrophorus mesotephrusšťavnatka šedobíláDDHouby
385Hygrophorus persicoloršťavnatka růžováDDHouby
386Hygrophorus persooniišťavnatka dvoubarváCRHouby
387Hygrophorus piceaešťavnatka smrkováENHouby
388Hygrophorus poetarumšťavnatka básnickáCRHouby
389Hygrophorus pudorinusšťavnatka oranžováENHouby
390Hygrophorus purpurascensšťavnatka napurpurověláEX?Houby
391Hygrophorus pustulatusšťavnatka tečkovanáDDHouby
392Hygrophorus queletiišťavnatka QuéletovaCRHouby
393Hygrophorus russulašťavnatka holubinkováENHouby
394Hygrophorus speciosusšťavnatka nádhernáDDHouby
395Hymenochaete corrugatakožovka svraštěláCRHouby
396Hymenochaete cruentakožovka purpurováNTHouby
397Hymenochaete fuliginosakožovka chladnomilnáENHouby
398Hyphoderma capitatumkornatec hlavičkatýENHouby
399Hyphodontia erastiikornatec ErastůvCRHouby
400Hyphodontia latitanspórnatka širokáCRHouby
401Hypholoma subericaeumtřepenitka dvoubarváENHouby
402Hypochnella violaceavoskovec fialovýCRHouby
403Hypocrea alutaceakyjovenka plaváEX?Houby
404Hypocreopsis lichenoidesmasenka lišejníkovitáCRHouby
405Hypoxylon fraxinophilumdřevomor jasanovýENHouby
406Hypoxylon submonticulosumCRHouby
407Hypoxylon ticinensedřevomor oranžovýDDHouby
408Hypsizygus tessulatuslíha rozpukanáDDHouby
409Inocybe acutavláknice zašpičatěláDDHouby
410Inocybe adaequatavláknice jurskáENHouby
411Inocybe appendiculatavláknice ověšenáDDHouby
412Inocybe bresadolaevláknice BresadolovaDDHouby
413Inocybe calamistratavláknice špinaváENHouby
414Inocybe calosporavláknce lepovýtrusáDDHouby
415Inocybe corydalinavláknice dymnivkováNTHouby
416Inocybe fibrosavláknice statnáCRHouby
417Inocybe fraudansvláknice jablečnáVUHouby
418Inocybe grammatavláknice žlutovláknitáDDHouby
419Inocybe gymnocarpavláknice bezzávojováDDHouby
420Inocybe haemactavláknice krvavějícíENHouby
421Inocybe hirtellavláknice hořkomandlováDDHouby
422Inocybe hystrixvláknice štětinatáCRHouby
423Inocybe jacobivláknice JakobovaDDHouby
424Inocybe leptophyllaDDHouby
425Inocybe queletiivláknice QuelétovaDDHouby
426Inocybe splendensvláknice nádhernáDDHouby
427Inocybe tenebrosavláknice tmavonoháDDHouby
428Inocybe terrigenavláknice pozemníDDHouby
429Inocybe whiteivláknice zarděláENHouby
430Inonotus andersoniirezavec AndersonůvCRHouby
431Inonotus ulmicolarezavec jilmovýCRHouby
432Irpex lacteusbránovitka mléčnáENHouby
433Irpicodon penduluszubateček zavěšenýCRHouby
434Jaapia argillaceakornatec vlhkomilnýENHouby
435Jahnoporus hirtuskrásnopórka chlupatáCRHouby
436Junghuhnia collabenspórnatka spornáCRHouby
437Junghuhnia fimbriatellapórnatka kořínkatáCRHouby
438Junghuhnia lacerapórnatka třásnitáNTHouby
439Junghuhnia luteoalbapórnatka žlutobíláEX?Houby
440Kavinia alboviridiskavinovka bělozelenáEX?Houby
441Kuehneromyces lignicolaopeňka jarníDDHouby
442Lactarius acrisryzec ostrýENHouby
443Lactarius albocarneusryzec bledoslizkýCRHouby
444Lactarius aspideusryzec lemovanýENHouby
445Lactarius badiosanguineusryzec červenohnědýENHouby
446Lactarius citriolensryzec citronovýENHouby
447Lactarius evosmusryzec jablečnýCRHouby
448Lactarius fluensryzec bukovýDDHouby
449Lactarius fuliginosusryzec sazovýDDHouby
450Lactarius hepaticusryzec játrovýDDHouby
451Lactarius lacunarumryzec bažinnýNTHouby
452Lactarius lilacinusryzec lilákovýENHouby
453Lactarius luridusryzec citlivýDDHouby
454Lactarius maireiryzec MaireůvENHouby
455Lactarius musteusryzec strakatýENHouby
456Lactarius omphaliformisryzec kalichovkovitýDDHouby
457Lactarius pilatiiryzec PilátůvDDHouby
458Lactarius pterosporusryzec křídlatovýtrusýENHouby
459Lactarius repraesentaneusryzec honosnýENHouby
460Lactarius resimusryzec ohrnutýCRHouby
461Lactarius rostratusryzec maličkýDDHouby
462Lactarius rubrocinctusryzec rudohrdlýCRHouby
463Lactarius ruginosusryzec řídkolupennýENHouby
464Lactarius salmonicolorryzec lososovýVUHouby
465Lactarius sanguifluusryzec krvomléčnýCRHouby
466Lactarius scoticusryzec skotskýDDHouby
467Lactarius semisanguifluusryzec polokrvomléčnýDDHouby
468Lactarius sphagnetiryzec rašeliníkovýNTHouby
469Lactarius spinosulusryzec osténkatýENHouby
470Lactarius uvidusryzec vodnatýENHouby
471Lactarius zonarioidesryzec BresadolůvENHouby
472Lactarius zonariusryzec pásovitýVUHouby
473Laurilia sulcatapevník brázditýCRHouby
474Leccinum crocipodiumkozák dubovýVUHouby
475Leccinum holopuskozák bílýNTHouby
476Leccinum piceinumkřemenáč smrkovýNTHouby
477Leccinum roseotinctumkřemenáč narůžovělýCRHouby
478Leccinum scabrum var. roseofractumkozák březový červenajícíDDHouby
479Leccinum variicolorkozák barvoměnnýNTHouby
480Leccinum vulpinumkřemenáč borovýDDHouby
481Lentaria byssisedatužnatka přisedláEX?Houby
482Lentaria subcaulescenstužnatka tříslováEX?Houby
483Lentinellus auriculahoužovec PilátůvEX?Houby
484Lentinellus bisushoužovec drobnýDDHouby
485Lentinellus castoreushoužovec bobříVUHouby
486Lentinellus flabelliformishoužovec vějířovitýDDHouby
487Lentinellus ursinushoužovec medvědíENHouby
488Lentinellus vulpinushouževnatec vlčíDDHouby
489Lentinus suavissimushouževnatec vonnýVUHouby
490Lenzites warnierilupeník velkolupennýEX?Houby
491Leotia atrovirenspatyčka černozelenáCRHouby
492Lepiota cortinariusCRHouby
493Lepiota grangeibedla tmavozelenáENHouby
494Lepiota ignicolorbedla ohniváCRHouby
495Lepiota ignivolvatabedla ohňopochváENHouby
496Lepiota oreadiformisbedla špičkovitáENHouby
497Lepiota pallidabedla bledáDDHouby
498Lepiota pyrochroabedla oranžováDDHouby
499Lepiota subincarnatabedla namasověláDDHouby
500Lepiota thymiphilabedla mateřídouškováCRHouby
501Leptoporus mollisbělochoroš fialovějícíNTHouby
502Leratiomyces laetissimuslímcovka zářiváDDHouby
503Leucoagaricus wichanskyibělopečárka WichanskéhoDDHouby
504Leucopaxillus gentianeusběločechratka hořkáVUHouby
505Leucopaxillus lepistoidesběločechratka stepníCRHouby
506Leucopaxillus paradoxusběločechratka podivnáDDHouby
507Leucopaxillus rhodoleucusběločechratka červenobíláCRHouby
508Leucoscypha leucotrichaCRHouby
509Lichenomphalia hudsonianakalichovka HudsonovaENHouby
510Limacella delicataslizobedla něžnáDDHouby
511Limacella ochraceoluteaslizobedla žlutookrováDDHouby
512Loreleia marchantiaekalichovka porostnicováCRHouby
513Loreleia postiikalichovka PostovaCRHouby
514Lycoperdon atropurpureumpýchavka hnědopurpurováDDHouby
515Lycoperdon caudatumpýchavka ocasatáENHouby
516Lycoperdon decipienspýchavka klamnáNTHouby
517Lycoperdon mammiformepýchavka závojováNTHouby
518Lycoperdon marginatumpýchavka loupaváENHouby
519Lyophyllum deliberatumlíha popelaváENHouby
520Lyophyllum leucophaeatumlíha šedookrováENHouby
521Lyophyllum paelochroumlíha nečistáDDHouby
522Lyophyllum rancidumlíha páchnoucíNTHouby
523Lyophyllum rhopalopodiumCRHouby
524Lyophyllum transformelíha hranatovýtrusáDDHouby
525Lyophyllum tylicolorpenízovka OldovaDDHouby
526Macrolepiota konradiibedla KonradovaDDHouby
527Marasmiellus carneopallidusšpička stepníENHouby
528Marasmiellus tricoloršpička trojbarevnáENHouby
529Marasmius favreišpička osikováDDHouby
530Melanoleuca exscissa f. iristmavobělka vykrojená kosatcováDDHouby
531Melanoleuca verrucipestmavobělka bradavčitáENHouby
532Melanophyllum eyreičernolupen EyreůvCRHouby
533Meottomyces dissimulansčepičatka hlízonoháDDHouby
534Merulicium fusisporumkornatec vřetenovýtrusýEX?Houby
535Microglossum viridepazoubek zelenýENHouby
536Montagnea arenariakvětka písečnáCRHouby
537Morchella crassipessmrž tlustonohýDDHouby
538Morchella semiliberasmrž polovolnýNTHouby
539Mucronella calvaDDHouby
540Mucronella flavaostenatka žlutáENHouby
541Multiclavula mucidatužnatka slizkáENHouby
542Mutinus caninuspsivka obecnáNTHouby
543Mycena diosmahelmovka dvojvonnáENHouby
544Mycena flos-niviumhelmovka sněžnáCRHouby
545Mycena laevigatahelmovka hladkáVUHouby
546Mycena longisetahelmovka dlouhoštětinatáDDHouby
547Mycena megasporahelmovka velkovýtrusnáCRHouby
548Mycena pseudocorticolahelmovka koromilnáENHouby
549Mycenastrum coriumškárka hvězdicovitáNTHouby
550Mycocalia denudatahnízdovka rákosováDDHouby
551Mycocalia duriaeanahnízdovička červenoperidiováDDHouby
552Mycocalia minutissimahnízdovička jednoperidiováDDHouby
553Myriostoma coliformemnohokrčka dírkovanáCRHouby
554Nemania atropurpureaVUHouby
555Nemania chestersiidřevomor ChestersůvENHouby
556Neobulgaria purarosoloklihatka růžováNTHouby
557Neolentinus degenerhouževnatec pohárovitýENHouby
558Odonticium romelliizubatka RomellovaCRHouby
559Odonticium septocystidiatumkornatec praskajícíCRHouby
560Omphaliaster asterosporuskalichovka hvězdovýtrusáENHouby
561Omphalina demissakalichovka nízkáDDHouby
562Omphalina discoroseakalichovka lužníCRHouby
563Omphalina hepaticakalichovka masováDDHouby
564Ophiocordyceps entomorrhizahousenec střevlíkovýCRHouby
565Ophiocordyceps gracilishousenec menšíCRHouby
566Osteina obductatrsnateček kosťovýENHouby
567Panaeolus antillarumžluťák teutonskýCRHouby
568Panaeolus cinctulusENHouby
569Panaeolus guttulatuskropenatec kapénkaCRHouby
570Panaeolus olivaceusDDHouby
571Panaeolus semiovatusNTHouby
572Panaeolus semiovatus var. phalaenarumDDHouby
573Panellus violaceofulvuspařezník fialovoplavýCRHouby
574Parascutellinia carneosanguineakosmatka lilákováCRHouby
575Peniophora aurantiacakornatka oranžováENHouby
576Peniophora pilatianakornatka PilátovaCRHouby
577Perenniporia fraxineatroudnatec jasanovýENHouby
578Perenniporia medulla-panispórnatka chlebováENHouby
579Perenniporia subacidapórnatka nakysláCRHouby
580Peziza echinosporařasnatka uhelnáENHouby
581Peziza saliciphilaEX?Houby
582Peziza saniosařasnatka modromléčnáCRHouby
583Peziza succosakustřebka šťavnatáENHouby
584Phaeocollybia arduennensiskořenatka štíhláCRHouby
585Phaeocollybia christinaekořenatka KristininaENHouby
586Phaeocollybia cidariskořenatka rohonoháCRHouby
587Phaeocollybia festivakořenatka olivováENHouby
588Phaeocollybia lugubriskořenatka špičatáVUHouby
589Phaeogalera stagninačepičatka bažinnáENHouby
590Phaeonematoloma myosotistřepenitka pomněnkováVUHouby
591Phallus hadrianihadovka valčickáNTHouby
592Phanerochaete avellaneakůrovka oříškováNTHouby
593Phellinus cavicolaohňovec dutinovýCRHouby
594Phellinus laevigatusohňovec hladkýVUHouby
595Phellinus lundelliiohňovec LundellůvVUHouby
596Phellinus nigrolimitatusohňovec ohraničenýNTHouby
597Phellinus populicolaohňovec topolovýENHouby
598Phellinus pouzariiohňovec PouzarůvCRHouby
599Phellinus pseudopunctatusohňovec jižníCRHouby
600Phellinus rhamniohňovec řešetlákovýCRHouby
601Phellodon confluenslošáček statnýENHouby
602Phellodon nigerlošáček černýNTHouby
603Phellodon tomentosuslošáček číškovitýNTHouby
604Phlebia albidažilnatka bělaváEX?Houby
605Phlebia centrifugažilnatka bledáENHouby
606Phleogena fagineaprachovečník bukovýENHouby
607Pholiota elegansšupinovka elegantníCRHouby
608Pholiota henningsiišupinovka HenningsovaCRHouby
609Pholiota jahniišupinovka tmavošupinnáNTHouby
610Pholiota squarrosoidesšupinovka ježatáENHouby
611Pholiota subochraceašupinovka třepenitkovitáVUHouby
612Pholiotina coprophilačepičatka výkalováEX?Houby
613Pholiotina maireičepičatka MaireovaDDHouby
614Pholiotina sulcataEX?Houby
615Phyllotopsis nidulanshlíva hnízdovitáNTHouby
616Pilatoporus ibericusbělotroudnatec iberijskýCRHouby
617Pindara terrestrispindarovka zemníCRHouby
618Plectania melastomaohnivec černýENHouby
619Pleurotus calyptratushlíva čepičkatáENHouby
620Pleurotus cornucopiaehlíva miskovitáVUHouby
621Pleurotus eryngiihlíva máčkováCRHouby
622Plicaria trachycarpaCRHouby
623Pluteus aurantiorugosusštítovka šarlatováVUHouby
624Pluteus chrysophaeusštítovka žlutozelenaváNTHouby
625Pluteus exiguusštítovka drobnáDDHouby
626Pluteus hispidulusštítovka huňatáVUHouby
627Pluteus pellitusštítovka bíláNTHouby
628Pluteus phlebophorusštítovka lemovanáENHouby
629Pluteus podospileusštítovka vločkatáENHouby
630Pluteus roseipesštítovka růžovonoháDDHouby
631Pluteus thomsoniištítovka ThomsonovaENHouby
632Pluteus umbrosusštítovka stinnáVUHouby
633Podofomes trogiitroudnatec svraskalýCRHouby
634Polyporus rhizophiluschoroš travníCRHouby
635Polyporus umbellatuschoroš oříšVUHouby
636Poronia punctatatrusovka tečkovanáEX?Houby
637Postia cerifluabělochoroš ohrnutýCRHouby
638Postia floriformisbělochoroš květovitýCRHouby
639Postia folliculocystidiatabělochoroš terčovitýCRHouby
640Postia septentrionalispórnatka severníCRHouby
641Postia simaniibělochoroš ŠimanůvCRHouby
642Postia subcaesiabělochoroš lužníENHouby
643Postia undosabělochoroš vlnitýVUHouby
644Pouzaroporia subrufapórnatka nahnědláCRHouby
645Psathyrella caput-medusaekřehutka hlava MedusinaENHouby
646Psathyrella cotoneakřehutka vlnatáCRHouby
647Psathyrella maculatakřehutka skvrnitáDDHouby
648Psathyrella pertinaxkřehutka zrněnáDDHouby
649Psathyrella sphagnicolaCRHouby
650Psathyrella spintrigeroideskřehutka bělovláknitáDDHouby
651Psathyrella typhaekřehutka orobincováENHouby
652Pseudoclitocybe cyathiformisstrmělka číškovitáDDHouby
653Pseudoclitocybe expallensstrmělka vybledajícíDDHouby
654Pseudoplectania melaenaušíčko černavéENHouby
655Pseudoplectania nigrellaušíčko černéENHouby
656Pseudoplectania sphagnophilaušíčko rašeliníkovéEX?Houby
657Pseudorhizina sphaerosporaucháčovec šumavskýCRHouby
658Pseudotomentella atrofuscavatovka černohnědáEX?Houby
659Pseudotomentella humicolavatovka přezkatáCRHouby
660Pseudotomentella nigravatovka černáCRHouby
661Psilocybe fuscofulvalysohlávka tmavohnědáCRHouby
662Psilocybe serbica var. bohemicaENHouby
663Pterula multifidaštětináček bělavýENHouby
664Pycnoporellus fulgensoranžovec vláknitýNTHouby
665Pyronema omphalodesohnivka spáleništníENHouby
666Ramaria aureakuřátka zlatáDDHouby
667Ramaria botrytiskuřátka jarmuzováENHouby
668Ramaria decurrenskuřátka sbíhajícíDDHouby
669Ramaria fennicakuřátka finskáCRHouby
670Ramaria flavakuřátka žlutáDDHouby
671Ramaria flavescenskuřátka nažloutláDDHouby
672Ramaria flavigelatinosakuřátka zrosolovatěláDDHouby
673Ramaria flavobrunnescenskuřátka žlutohnědáDDHouby
674Ramaria formosakuřátka sličnáDDHouby
675Ramaria graciliskuřátka něžnáEX?Houby
676Ramaria largentiikuřátka horskáCRHouby
677Ramaria luteakuřátka bledoslizkáDDHouby
678Ramaria ochraceakuřátka okrováEX?Houby
679Ramaria pallidakuřátka MaireovaDDHouby
680Ramaria rubripermanenskuřátka načervenaláDDHouby
681Ramaria sanguineakuřátka krvaváDDHouby
682Ramaria spinulosakuřátka osténkatáDDHouby
683Ramaria subbotrytiskuřátka lososováENHouby
684Ramaria subtiliskuřátka útláDDHouby
685Ramaria suecicakuřátka švédskáEX?Houby
686Ramariopsis asperulosporaEX?Houby
687Ramariopsis croceakuřinec šafránovýCRHouby
688Ramariopsis pulchellakuřinec lilákovýCRHouby
689Ramariopsis subtiliskuřinec útlýEX?Houby
690Resinomycena sacchariferažebernatka bezkolencováCRHouby
691Rhodocollybia fodienspenízovka nabodláCRHouby
692Rhodocybe obscurarudoušek tmavýCRHouby
693Rhodonia placentapórnatka placentováENHouby
694Rhodotus palmatushlívovec ostnovýtrusýCRHouby
695Rigidoporus crocatuspórnatice černajícíENHouby
696Rimbachia arachnoideamecháček kulatovýtrusýDDHouby
697Rimbachia bryophilameší ouško mechovéDDHouby
698Rubinoboletus rubinushřib rubínovýENHouby
699Rugosomyces chrysenterončirůvka zlataváDDHouby
700Rugosomyces ionidesčirůvka violkováDDHouby
701Rugosomyces onychinusčirůvka onyxováDDHouby
702Rugosomyces persicolorčirůvka broskvováDDHouby
703Russula albonigraholubinka černobíláENHouby
704Russula alnetorumholubinka olšinnáNTHouby
705Russula anthracinaholubinka uhlováDDHouby
706Russula brunneoviolaceaholubinka hnědofialováENHouby
707Russula carpiniholubinka habrováNTHouby
708Russula consobrinaholubinka smutnáVUHouby
709Russula curtipesholubinka krátkonoháDDHouby
710Russula decipiensholubinka hájováENHouby
711Russula fagineaholubinka bukováDDHouby
712Russula gracillimaholubinka štíhláDDHouby
713Russula helodesholubinka rašelinnáENHouby
714Russula luteotactaholubinka citliváNTHouby
715Russula maculataholubinka skvrnitáVUHouby
716Russula persicinaholubinka broskvováVUHouby
717Russula puellulaholubinka dceruščinaDDHouby
718Russula raoultiiholubinka RaoultovaENHouby
719Russula roseipesholubinka růžovonoháENHouby
720Russula salmoneoluteaholubinka lososovožlutáDDHouby
721Russula solarisholubinka slunečníVUHouby
722Russula sphagnicolaholubinka rašeliníkováVUHouby
723Russula subrubensholubinka mokřadníDDHouby
724Russula veternosaholubinka mdláDDHouby
725Russula violaceaholubinka fialováDDHouby
726Russula viscidaholubinka lepkaváNTHouby
727Russula zvaraeholubinka ZvárovaDDHouby
728Rutstroemia bolaristerčka žilnatáENHouby
729Sarcodon fennicuslošák finskýCRHouby
730Sarcodon glaucopuslošák sivonohýENHouby
731Sarcodon imbricatuslošák jeleníNTHouby
732Sarcodon leucopuslošák hladkýCRHouby
733Sarcodon scabrosuslošák hořkýENHouby
734Sarcodon squamosuslošák šupinatýVUHouby
735Sarcodon versipellislošák balzámovýEX?Houby
736Sarcodontia croceahrotnatka zápašnáNTHouby
737Sarcoscypha juranaohnivec jurskýDDHouby
738Sarcosoma globosummasečník kulovitýEX?Houby
739Sarcosphaera coronariabaňka velkokališnáENHouby
740Scutiger pes-capraekrásnopórka kozí nohaVUHouby
741Scytinostroma galactinumtlustěnka mléčnáCRHouby
742Scytinostroma odoratumtlustěnka smrkováNTHouby
743Sistotrema confluensrozděrka splývaváVUHouby
744Sistotrema heteronemumrozděrka různobarváEX?Houby
745Sistotrema muscicolarozděrka blanitáCRHouby
746Skeletocutis alutaceakostrovka kožovitáCRHouby
747Skeletocutis odorakostrovka páchnoucíENHouby
748Skeletocutis stellaepórnatka StellinaCRHouby
749Sparassis nemeciikotrč NěmcůvENHouby
750Spathularia flavidalopatička kyjovitáENHouby
751Spongipellis delectansplstnatec bukovýENHouby
752Spongipellis litschaueriplstnatec jižníCRHouby
753Spongipellis pachyodonzubatec tlustoostnýCRHouby
754Steccherinum aridumostnateček suchýEX?Houby
755Steccherinum oreophilumbránovitka přezkatáENHouby
756Steccherinum robustiusostnateček statnýEX?Houby
757Stromatoscypha fimbriatapavučinopórka brvitáCRHouby
758Stropharia albonitenslímcovka bíláENHouby
759Stropharia hornemanniilímcovka očesanáENHouby
760Stropharia inunctaCRHouby
761Suillosporium cystidiatumkornatec přehrádkovanýCRHouby
762Suillus flavidusklouzek žlutavýENHouby
763Suillus lakeiklouzek douglaskovýENHouby
764Suillus sibiricusklouzek sibiřskýCRHouby
765Suillus tridentinusklouzek tridentskýENHouby
766Tarzetta catinuszvonkovka žlutaváVUHouby
767Thanatephorus terrigenusrohoplodník pozemníEX?Houby
768Thelephora atrocitrinaplesňák šedožlutýEX?Houby
769Thelephora caryophylleaplesňák karafiátovýCRHouby
770Tomentella duemmerivatička DuemmerovaCRHouby
771Tomentella galziniivatička GalzinovaCRHouby
772Tomentella testaceogilvavatička hlínožlutáENHouby
773Tomentellopsis pusillavatovečka drobnovýtrusáCRHouby
774Tomentellopsis zygodesmoidesvatovečka hnědaváCRHouby
775Trametopsis cervinaoutkovka jeleníNTHouby
776Trechispora molluscapórnovitka sněhobíláDDHouby
777Tremellodendropsis tuberosaplošnatka hlízovitáEX?Houby
778Tremiscus helvelloidesrosolovec červenýNTHouby
779Trichaptum biformebránovitec dvoutvarýENHouby
780Trichoglossum hirsutumjazourek srstnatýENHouby
781Tricholoma albobrunneum sensu Mort. Chr. & Heilm.-Claus.čirůvka bělohnědáDDHouby
782Tricholoma apiumčirůvka celerováENHouby
783Tricholoma argyraceumčirůvka stříbrošedáDDHouby
784Tricholoma atrosquamosumčirůvka černošupinnáENHouby
785Tricholoma basirubensčirůvka růžovotřennáENHouby
786Tricholoma batschiičirůvka prstenitáDDHouby
787Tricholoma boniičirůvka BonovaDDHouby
788Tricholoma cingulatumčirůvka kroužkatáNTHouby
789Tricholoma dulciolensčirůvka menšíCRHouby
790Tricholoma filamentosumčirůvka vláknitáCRHouby
791Tricholoma focalečirůvka límcováCRHouby
792Tricholoma fucatumčirůvka peřestáENHouby
793Tricholoma inamoenumčirůvka nevonnáENHouby
794Tricholoma inodermeumčirůvka hnědočervenaváDDHouby
795Tricholoma joachimiičirůvka JoachimovaCRHouby
796Tricholoma matsutakečirůvka většíCRHouby
797Tricholoma orirubensčirůvka růžovolupennáVUHouby
798Tricholoma pardinumčirůvka tygrovanáCRHouby
799Tricholoma psammopusčirůvka modřínováVUHouby
800Tricholoma roseoacerbumčirůvka radotínskáEX?Houby
801Tricholoma squarrulosumčirůvka šupinkatáDDHouby
802Tricholoma stans sensu Mort. Chr. & Heilm.-Claus.čirůvka pochybnáDDHouby
803Tricholoma sudumčirůvka světláDDHouby
804Tricholoma ustaloidesčirůvka opálenáDDHouby
805Tricholoma viridilutescensčirůvka olivově hnědáENHouby
806Tubaria confragosakržatka vrásčitáENHouby
807Tubulicrinis angustuskornatec štíhlýDDHouby
808Tubulicrinis globisporuskornatec kulatovýtrusýEX?Houby
809Tubulicrinis mediusrourkovec mlhavýNTHouby
810Tulasnella calosporatulasneovka krásnovýtrusáDDHouby
811Tulasnella pinicolatulasneovka borováENHouby
812Tulostoma melanocyclumpalečka nazrzláENHouby
813Tulostoma moraveciipalečka MoravcovaEX?Houby
814Tulostoma pulchellumpalečka HollósovaEX?Houby
815Typhula erythropuspaluška červenonoháDDHouby
816Typhula euphorbiaepaluška pryšcováEX?Houby
817Typhula sclerotioidespaluška hlízovitáEX?Houby
818Typhula uncialispaluška palcováDDHouby
819Typhula variabilispaluška měnliváEX?Houby
820Tyromyces fumidicepsbělochoroš poříčníCRHouby
821Tyromyces kmetiibělochoroš KmeťůvCRHouby
822Urnula crateriumurnička pohárováCRHouby
823Vararia cremeoavellaneavidlenka smetanováCRHouby
824Vararia investiensvidlenka nažloutláCRHouby
825Verpa conicakačenka náprstkovitáVUHouby
826Vibrissea truncorummíhavka vodníNTHouby
827Volvariella caesiotinctakukmák dřevníVUHouby
828Volvariella murinellakukmák myšíENHouby
829Volvariella pusillakukmák maličkýENHouby
830Volvariella surrectakukmák příživnýCRHouby
831Vuilleminia cystidiatavětvovka teplomilnáCRHouby
832Vuilleminia megalosporavětvovka velkovýtrusáEX?Houby
833Wynnella silvicolaouško horskéEX?Houby
834Xenasma pruinosumvoskovice ojíněnáENHouby
835Xerocomellus ripariellushřib mokřadníDDHouby
836Xeromphalia pictaDDHouby
837Xerula causseislizečka černáDDHouby
838Xylaria filiformisdřevnatka niťovitáDDHouby
839Xylobolus subpileatuspevník polokloboukatýCRHouby
840Yuchengia narymicapórnatka narymskáCRHouby
841Absconditella celataDDLišejníky
842Absconditella delutulaNTLišejníky
843Absconditella pauxillaDDLišejníky
844Absconditella sphagnorumVULišejníky
845Absconditella trivialisDDLišejníky
846Acarospora badiofuscaVULišejníky
847Acarospora cervinaNTLišejníky
848Acarospora erythrocarpaNELišejníky
849Acarospora gallicaDDLišejníky
850Acarospora glaucocarpaNTLišejníky
851Acarospora impressulaNTLišejníky
852Acarospora insolataDDLišejníky
853Acarospora macrosporaNTLišejníky
854Acarospora oligosporaDDLišejníky
855Acarospora rugulosaVULišejníky
856Acarospora sinopicaVULišejníky
857Acarospora suzaiDDLišejníky
858Acarospora umbilicataNTLišejníky
859Acarospora veronensisNTLišejníky
860Acarospora versicolorVULišejníky
861Acrocordia conoideaDDLišejníky
862Acrocordia gemmataENLišejníky
863Acrocordia salweyiENLišejníky
864Acrocordia subglobosaDDLišejníky
865Adelolecia pilatiVULišejníky
866Agonimia allobataDDLišejníky
867Agonimia gelatinosaENLišejníky
868Agonimia globuliferaDDLišejníky
869Agonimia opuntiellaNTLišejníky
870Agonimia repletaDDLišejníky
871Agonimia vouauxiiDDLišejníky
872Ainoa geochroaCRLišejníky
873Ainoa mooreanaVULišejníky
874Alectoria nigricansENLišejníky
875Alectoria ochroleucaVULišejníky
876Alectoria sarmentosaCRLišejníky
877Allantoparmelia alpicolaENLišejníky
878Alyxoria variaNTLišejníky
879Anaptychia bryorumRELišejníky
880Anaptychia ciliarisCRLišejníky
881Anaptychia crinalisNELišejníky
882Anema decipiensNTLišejníky
883Anema notarisiiDDLišejníky
884Anema nummulariumENLišejníky
885Anema prodigulumDDLišejníky
886Anema tumidulumDDLišejníky
887Anisomeridium biformeDDLišejníky
888Anisomeridium carinthiacumDDLišejníky
889Anzina carneoniveaVULišejníky
890Aphanopsis coenosaDDLišejníky
891Arctoparmelia centrifugaCRLišejníky
892Arctoparmelia incurvaNTLišejníky
893Arthonia arthonioidesVULišejníky
894Arthonia athroaNELišejníky
895Arthonia atraENLišejníky
896Arthonia byssaceaRELišejníky
897Arthonia calcareaDDLišejníky
898Arthonia calcicolaDDLišejníky
899Arthonia cinereopruinosaRELišejníky
900Arthonia cinnabarinaRELišejníky
901Arthonia didymaVULišejníky
902Arthonia dispersaENLišejníky
903Arthonia elegansRELišejníky
904Arthonia exilisENLišejníky
905Arthonia fuliginosaRELišejníky
906Arthonia fuscaNTLišejníky
907Arthonia galactitesRELišejníky
908Arthonia helvolaVULišejníky
909Arthonia mediellaVULišejníky
910Arthonia radiataVULišejníky
911Arthonia reniformisRELišejníky
912Arthonia ruanaVULišejníky
913Arthonia spadiceaNTLišejníky
914Arthonia vinosaVULišejníky
915Arthopyrenia salicisDDLišejníky
916Arthothelium spectabileRELišejníky
917Arthrorhaphis alpinaDDLišejníky
918Arthrosporum populorumRELišejníky
919Aspicilia aquaticaDDLišejníky
920Aspicilia arenariaNELišejníky
921Aspicilia cinereaNTLišejníky
922Aspicilia conglomeransDDLišejníky
923Aspicilia coronataDDLišejníky
924Aspicilia dominianaCRLišejníky
925Aspicilia erigensNELišejníky
926Aspicilia griseaDDLišejníky
927Aspicilia intermutansDDLišejníky
928Aspicilia klementiiNELišejníky
929Aspicilia laevataNTLišejníky
930Aspicilia obscuraDDLišejníky
931Aspicilia sanguinolentaDDLišejníky
932Aspicilia serpentinicolaNELišejníky
933Aspilidea myriniiDDLišejníky
934Atla wheldoniiDDLišejníky
935Bacidia arceutinaENLišejníky
936Bacidia auerswaldiiRELišejníky
937Bacidia biatorinaCRLišejníky
938Bacidia carneoglaucaVULišejníky
939Bacidia circumspectaCRLišejníky
940Bacidia coniangioidesNELišejníky
941Bacidia coprodesDDLišejníky
942Bacidia fraxineaENLišejníky
943Bacidia friesianaRELišejníky
944Bacidia herbarumVULišejníky
945Bacidia igniariiRELišejníky
946Bacidia incomptaCRLišejníky
947Bacidia laurocerasiRELišejníky
948Bacidia polychroaCRLišejníky
949Bacidia pycnidiataDDLišejníky
950Bacidia rosellaENLišejníky
951Bacidia rubellaVULišejníky
952Bacidia subincomptaVULišejníky
953Bacidia vermiferaCRLišejníky
954Bacidia viridescensDDLišejníky
955Bacidia viridifarinosaVULišejníky
956Bacidina adastraDDLišejníky
957Bacidina arnoldianaDDLišejníky
958Bacidina assulataDDLišejníky
959Bacidina delicataDDLišejníky
960Bacidina egenulaDDLišejníky
961Bacidina inundataVULišejníky
962Bacidina neglectaDDLišejníky
963Bacidina neosquamulosaDDLišejníky
964Bacidina phacodesENLišejníky
965Bactrospora dryinaRELišejníky
966Baeomyces carneusDDLišejníky
967Baeomyces placophyllusENLišejníky
968Bagliettoa baldensisNTLišejníky
969Bagliettoa calcisedaNTLišejníky
970Bagliettoa marmoreaDDLišejníky
971Bagliettoa parmigeraDDLišejníky
972Bagliettoa parmigerellaVULišejníky
973Bellemerea alpinaNTLišejníky
974Bellemerea cinereorufescensVULišejníky
975Bellemerea diamartaVULišejníky
976Bellemerea sanguineaDDLišejníky
977Biatora albohyalinaENLišejníky
978Biatora beckhausiiVULišejníky
979Biatora chrysanthaVULišejníky
980Biatora efflorescensVULišejníky
981Biatora fallaxENLišejníky
982Biatora globulosaVULišejníky
983Biatora helvolaENLišejníky
984Biatora hemipoliaVULišejníky
985Biatora mendaxCRLišejníky
986Biatora ocelliformisENLišejníky
987Biatora sphaeroidizaENLišejníky
988Biatora vernalisNELišejníky
989Biatora veteranorumENLišejníky
990Biatorella germanicaCRLišejníky
991Biatorella hemisphaericaRELišejníky
992Biatoridium monasterienseVULišejníky
993Bilimbia lobulataENLišejníky
994Bilimbia microcarpaVULišejníky
995Botryolepraria lesdainiiNTLišejníky
996Brianaria bauschianaVULišejníky
997Brianaria lutulataVULišejníky
998Brianaria tuberculataCRLišejníky
999Brigantiaea fuscoluteaRELišejníky
1000Brodoa atrofuscaCRLišejníky
1001Brodoa intestiniformisNTLišejníky
1002Bryobilimbia ahlesiiDDLišejníky
1003Bryobilimbia hypnorumVULišejníky
1004Bryobilimbia sanguineoatraENLišejníky
1005Bryoria bicolorCRLišejníky
1006Bryoria capillarisCRLišejníky
1007Bryoria chalybeiformisNELišejníky
1008Bryoria fuscescensVULišejníky
1009Bryoria implexaENLišejníky
1010Bryoria lanestrisRELišejníky
1011Bryoria nadvornikianaENLišejníky
1012Bryoria subcanaCRLišejníky
1013Bryostigma muscigenumNTLišejníky
1014Buellia badiaNTLišejníky
1015Buellia disciformisVULišejníky
1016Buellia epigaeaCRLišejníky
1017Buellia erubescensCRLišejníky
1018Buellia leptoclineDDLišejníky
1019Buellia schaereriVULišejníky
1020Buellia spuriaDDLišejníky
1021Buellia stellulataDDLišejníky
1022Buellia uberiorDDLišejníky
1023Bunodophoron melanocarpumCRLišejníky
1024Byssoloma marginatumDDLišejníky
1025Calicium abietinumCRLišejníky
1026Calicium adspersumENLišejníky
1027Calicium corynellumDDLišejníky
1028Calicium glaucellumNTLišejníky
1029Calicium lenticulareRELišejníky
1030Calicium parvumENLišejníky
1031Calicium pinastriVULišejníky
1032Calicium quercinumRELišejníky
1033Calicium salicinumVULišejníky
1034Calicium trabinellumVULišejníky
1035Calicium virideVULišejníky
1036Caloplaca albolutescensVULišejníky
1037Caloplaca alocizaDDLišejníky
1038Caloplaca ammiospilaRELišejníky
1039Caloplaca arenariaNTLišejníky
1040Caloplaca arnoldiiCRLišejníky
1041Caloplaca aurantiaVULišejníky
1042Caloplaca austrocitrinaDDLišejníky
1043Caloplaca biatorinaENLišejníky
1044Caloplaca cerinaVULišejníky
1045Caloplaca cerinellaVULišejníky
1046Caloplaca cerinelloidesDDLišejníky
1047Caloplaca chalybaeaNTLišejníky
1048Caloplaca chrysodetaNTLišejníky
1049Caloplaca cirrochroaNTLišejníky
1050Caloplaca conversaCRLišejníky
1051Caloplaca coronataNTLišejníky
1052Caloplaca crenulariaENLišejníky
1053Caloplaca demissaNTLišejníky
1054Caloplaca dichroaDDLišejníky
1055Caloplaca epithallinaCRLišejníky
1056Caloplaca erodensVULišejníky
1057Caloplaca ferrugineaRELišejníky
1058Caloplaca fimbriataNELišejníky
1059Caloplaca flavescensVULišejníky
1060Caloplaca flavorubescensRELišejníky
1061Caloplaca flavovirescensNTLišejníky
1062Caloplaca granulosaRELišejníky
1063Caloplaca grimmiaeNTLišejníky
1064Caloplaca herbidellaCRLišejníky
1065Caloplaca inconnexaVULišejníky
1066Caloplaca lacteaDDLišejníky
1067Caloplaca lobulataCRLišejníky
1068Caloplaca lucifugaENLišejníky
1069Caloplaca luteoalbaDDLišejníky
1070Caloplaca magni-filiiCRLišejníky
1071Caloplaca marmorataNTLišejníky
1072Caloplaca monacensisDDLišejníky
1073Caloplaca nivalisRELišejníky
1074Caloplaca oasisDDLišejníky
1075Caloplaca obliteransENLišejníky
1076Caloplaca obscurellaNTLišejníky
1077Caloplaca ochraceaVULišejníky
1078Caloplaca phloginaDDLišejníky
1079Caloplaca polycarpaVULišejníky
1080Caloplaca raesaeneniiVULišejníky
1081Caloplaca rubellianaCRLišejníky
1082Caloplaca scotoplacaNELišejníky
1083Caloplaca sinapispermaENLišejníky
1084Caloplaca stillicidiorumVULišejníky
1085Caloplaca subalpinaCRLišejníky
1086Caloplaca subpallidaVULišejníky
1087Caloplaca subsolutaVULišejníky
1088Caloplaca ulcerosaDDLišejníky
1089Caloplaca viridirufaVULišejníky
1090Caloplaca vitellinulaDDLišejníky
1091Caloplaca xantholytaNTLišejníky
1092Caloplaca xericaVULišejníky
1093Calvitimela aglaeaVULišejníky
1094Calvitimela armeniacaVULišejníky
1095Candelaria concolorNTLišejníky
1096Candelariella mediansNTLišejníky
1097Candelariella reflexaNTLišejníky
1098Candelariella subdeflexaDDLišejníky
1099Carbonea assimilisDDLišejníky
1100Carbonea distansDDLišejníky
1101Carbonea vorticosaVULišejníky
1102Catapyrenium cinereumENLišejníky
1103Catapyrenium daedaleumDDLišejníky
1104Catillaria chalybeiaNTLišejníky
1105Catillaria contristansRELišejníky
1106Catillaria lenticularisNTLišejníky
1107Catillaria minutaDDLišejníky
1108Catillaria nigroclavataVULišejníky
1109Catinaria atropurpureaENLišejníky
1110Catinaria neuschildiiDDLišejníky
1111Catolechia wahlenbergiiRELišejníky
1112Cetraria aculeataNTLišejníky
1113Cetraria ericetorumVULišejníky
1114Cetraria islandicaNTLišejníky
1115Cetraria muricataDDLišejníky
1116Cetraria sepincolaENLišejníky
1117Cetrariella commixtaVULišejníky
1118Cetrelia cetrarioidesENLišejníky
1119Cetrelia monachorumDDLišejníky
1120Cetrelia olivetorumDDLišejníky
1121Chaenotheca brachypodaVULišejníky
1122Chaenotheca brunneolaNTLišejníky
1123Chaenotheca chlorellaENLišejníky
1124Chaenotheca chrysocephalaNTLišejníky
1125Chaenotheca cinereaRELišejníky
1126Chaenotheca gracilentaENLišejníky
1127Chaenotheca hispidulaENLišejníky
1128Chaenotheca laevigataCRLišejníky
1129Chaenotheca phaeocephalaVULišejníky
1130Chaenotheca sphaerocephalaCRLišejníky
1131Chaenotheca stemoneaVULišejníky
1132Chaenotheca subroscidaRELišejníky
1133Chaenotheca trichialisNTLišejníky
1134Chaenotheca xyloxenaVULišejníky
1135Cheiromycina flabelliformisDDLišejníky
1136Chrysothrix candelarisVULišejníky
1137Circinaria gibbosaDDLišejníky
1138Cladonia acuminataDDLišejníky
1139Cladonia amaurocraeaENLišejníky
1140Cladonia arbuscula subsp. squarrosaNTLišejníky
1141Cladonia asahinaeDDLišejníky
1142Cladonia bellidifloraVULišejníky
1143Cladonia borealisDDLišejníky
1144Cladonia botrytesCRLišejníky
1145Cladonia brevisDDLišejníky
1146Cladonia caespiticiaNTLišejníky
1147Cladonia cariosaENLišejníky
1148Cladonia carneolaVULišejníky
1149Cladonia cervicornisVULišejníky
1150Cladonia ciliatadutohlávka brvitáVULišejníky
1151Cladonia convolutaVULišejníky
1152Cladonia cornutaVULišejníky
1153Cladonia crispataENLišejníky
1154Cladonia cryptochlorophaeaDDLišejníky
1155Cladonia cyanipesRELišejníky
1156Cladonia decorticataRELišejníky
1157Cladonia deformisNTLišejníky
1158Cladonia foliaceaNTLišejníky
1159Cladonia glaucaVULišejníky
1160Cladonia grayiNTLišejníky
1161Cladonia humilisDDLišejníky
1162Cladonia incrassataCRLišejníky
1163Cladonia luteoalbaDDLišejníky
1164Cladonia macrocerasNTLišejníky
1165Cladonia macrophyllaVULišejníky
1166Cladonia merochlorophaeaDDLišejníky
1167Cladonia monomorphaDDLišejníky
1168Cladonia norvegicaVULišejníky
1169Cladonia parasiticaENLišejníky
1170Cladonia peziziformisENLišejníky
1171Cladonia phyllophoraNTLišejníky
1172Cladonia pleurotaNTLišejníky
1173Cladonia polycarpoidesVULišejníky
1174Cladonia polydactylaNTLišejníky
1175Cladonia portentosadutohlávka ježatáENLišejníky
1176Cladonia ramulosaNTLišejníky
1177Cladonia rangiferinadutohlávka sobíNTLišejníky
1178Cladonia rangiformisNTLišejníky
1179Cladonia scabriusculaVULišejníky
1180Cladonia stellarisdutohlávka horskáCRLišejníky
1181Cladonia stramineaDDLišejníky
1182Cladonia strepsilisVULišejníky
1183Cladonia stygiaNTLišejníky
1184Cladonia subcervicornisCRLišejníky
1185Cladonia sulphurinaVULišejníky
1186Cladonia symphycarpiaVULišejníky
1187Cladonia turgidaCRLišejníky
1188Cladonia uncialis subsp. biuncialisNTLišejníky
1189Cladonia verticillataNTLišejníky
1190Cladonia zopfiiRELišejníky
1191Clauzadea chondrodesDDLišejníky
1192Clauzadea immersaDDLišejníky
1193Clauzadea metzleriVULišejníky
1194Clauzadea monticolaNTLišejníky
1195Clauzadeana maculaVULišejníky
1196Clavascidium lacinulatumDDLišejníky
1197Cliostomum corrugatumRELišejníky
1198Cliostomum griffithiiRELišejníky
1199Coenogonium luteumRELišejníky
1200Collema auriformeNTLišejníky
1201Collema callopismumRELišejníky
1202Collema coccophorumENLišejníky
1203Collema conglomeratumRELišejníky
1204Collema crispumNTLišejníky
1205Collema cristatumNTLišejníky
1206Collema dichotomumRELišejníky
1207Collema flaccidumNTLišejníky
1208Collema fragransRELišejníky
1209Collema glebulentumCRLišejníky
1210Collema limosumNTLišejníky
1211Collema multipartitumRELišejníky
1212Collema nigrescensRELišejníky
1213Collema occultatumCRLišejníky
1214Collema parvumCRLišejníky
1215Collema polycarponVULišejníky
1216Collema undulatumENLišejníky
1217Cornicularia normoericaRELišejníky
1218Cresponea premneaRELišejníky
1219Cresporhaphis wienkampiiRELišejníky
1220Cyphelium inquinansCRLišejníky
1221Cyphelium karelicumCRLišejníky
1222Cyphelium lecideinumRELišejníky
1223Cyphelium lucidumRELišejníky
1224Cyphelium notarisiiCRLišejníky
1225Cyphelium sessileRELišejníky
1226Cyphelium tigillareENLišejníky
1227Cystocoleus ebeneusNTLišejníky
1228Dendrographa latebrarumVULišejníky
1229Dermatocarpon bachmanniiRELišejníky
1230Dermatocarpon leptophyllodesRELišejníky
1231Dermatocarpon luridumVULišejníky
1232Dermatocarpon meiophyllizumRELišejníky
1233Dermatocarpon miniatumNTLišejníky
1234Dictyocatenulata albaDDLišejníky
1235Dimelaena oreinaVULišejníky
1236Diploschistella athalloidesRELišejníky
1237Diploschistes gypsaceusDDLišejníky
1238Diplotomma alboatrumNTLišejníky
1239Diplotomma canescensENLišejníky
1240Diplotomma chlorophaeumVULišejníky
1241Diplotomma lutosumDDLišejníky
1242Diplotomma murorumDDLišejníky
1243Diplotomma pharcidiumRELišejníky
1244Diplotomma venustumVULišejníky
1245Dirina massiliensisENLišejníky
1246Eiglera flavidaNTLišejníky
1247Elixia flexellaDDLišejníky
1248Endocarpon adscendensENLišejníky
1249Endocarpon pallidumDDLišejníky
1250Endocarpon psorodeumENLišejníky
1251Endocarpon pusillumNTLišejníky
1252Enterographa hutchinsiaeENLišejníky
1253Enterographa zonataVULišejníky
1254Eopyrenula leucoplacaRELišejníky
1255Ephebe lanataENLišejníky
1256Epiphloea byssinaVULišejníky
1257Evernia divaricataCRLišejníky
1258Evernia mesomorphaCRLišejníky
1259Evernia prunastriNTLišejníky
1260Farnoldia hypocritaDDLišejníky
1261Farnoldia juranaVULišejníky
1262Felipes leucopellaeusENLišejníky
1263Fellhanera bouteilleiCRLišejníky
1264Fellhanera subtilisNTLišejníky
1265Fellhaneropsis myrtillicolaENLišejníky
1266Fellhaneropsis vezdaeVULišejníky
1267Flavocetraria cucullataENLišejníky
1268Flavocetraria nivalisENLišejníky
1269Flavoparmelia caperataENLišejníky
1270Flavopunctelia flaventiorVULišejníky
1271Frutidella caesioatraRELišejníky
1272Frutidella pullataNTLišejníky
1273Fulgensia fulgensENLišejníky
1274Fulgensia schistidiiRELišejníky
1275Fuscidea arboricolaDDLišejníky
1276Fuscidea austeraVULišejníky
1277Fuscidea cyathoidesNTLišejníky
1278Fuscidea gothoburgensisVULišejníky
1279Fuscidea kochianaNTLišejníky
1280Fuscidea lightfootiiDDLišejníky
1281Fuscidea lygaeaDDLišejníky
1282Fuscidea mollisDDLišejníky
1283Fuscidea praeruptorumDDLišejníky
1284Fuscopannaria praetermissaDDLišejníky
1285Geisleria sychnogonoidesDDLišejníky
1286Graphis scriptaVULišejníky
1287Gyalecta carneolaCRLišejníky
1288Gyalecta derivataCRLišejníky
1289Gyalecta erythrozonaDDLišejníky
1290Gyalecta fagicolaENLišejníky
1291Gyalecta flotowiiCRLišejníky
1292Gyalecta friesiiRELišejníky
1293Gyalecta geoicaCRLišejníky
1294Gyalecta herculinaRELišejníky
1295Gyalecta hypoleucaVULišejníky
1296Gyalecta incarnataENLišejníky
1297Gyalecta kukriensisRELišejníky
1298Gyalecta leucaspisDDLišejníky
1299Gyalecta russulaENLišejníky
1300Gyalecta subclausaDDLišejníky
1301Gyalecta sudeticaRELišejníky
1302Gyalecta truncigenaCRLišejníky
1303Gyalecta ulmiCRLišejníky
1304Gyalidea asteriscusCRLišejníky
1305Gyalidea diaphanaNTLišejníky
1306Gyalidea fritzeiENLišejníky
1307Gyalidea lecideopsisDDLišejníky
1308Gyalideopsis helveticaDDLišejníky
1309Haematomma ochroleucumVULišejníky
1310Halecania viridescensDDLišejníky
1311Harpidium rutilansCRLišejníky
1312Helocarpon crassipesVULišejníky
1313Henrica melasporaENLišejníky
1314Heppia adglutinataDDLišejníky
1315Heppia lutosaRELišejníky
1316Hertelidea botryosaCRLišejníky
1317Heterodermia speciosaCRLišejníky
1318Hydropunctaria rheitrophilaENLišejníky
1319Hymenelia prevostiiDDLišejníky
1320Hymenelia similisDDLišejníky
1321Hyperphyscia adglutinataENLišejníky
1322Hypogymnia bitteriCRLišejníky
1323Hypogymnia farinaceaVULišejníky
1324Hypogymnia tubulosaNTLišejníky
1325Hypogymnia vittataENLišejníky
1326Hypotrachyna revolutaCRLišejníky
1327Hypotrachyna sinuosaRELišejníky
1328Icmadophila ericetorumENLišejníky
1329Immersaria athroocarpaDDLišejníky
1330Imshaugia aleuritesVULišejníky
1331Ionaspis ceraceaDDLišejníky
1332Ionaspis lacustrisVULišejníky
1333Ionaspis odoraVULišejníky
1334Ionaspis suaveolensDDLišejníky
1335Jamesiella anastomosansDDLišejníky
1336Japewia subauriferaNTLišejníky
1337Koerberiella wimmerianaENLišejníky
1338Lasallia pustulataNTLišejníky
1339Lecanactis abietinaENLišejníky
1340Lecanactis dillenianaVULišejníky
1341Lecania caeruleorubellaDDLišejníky
1342Lecania cupreaDDLišejníky
1343Lecania cyrtellinaDDLišejníky
1344Lecania dubitansDDLišejníky
1345Lecania erysibeNTLišejníky
1346Lecania furfuraceaDDLišejníky
1347Lecania fuscellaRELišejníky
1348Lecania hutchinsiaeDDLišejníky
1349Lecania insularisDDLišejníky
1350Lecania inundataDDLišejníky
1351Lecania leprosaDDLišejníky
1352Lecania naegeliiNTLišejníky
1353Lecania nylanderianaDDLišejníky
1354Lecania prasinoidesDDLišejníky
1355Lecania rabenhorstiiVULišejníky
1356Lecania subfusculaDDLišejníky
1357Lecania sylvestrisDDLišejníky
1358Lecania turicensisDDLišejníky
1359Lecanographa aggregataDDLišejníky
1360Lecanographa amylaceaRELišejníky
1361Lecanographa lynceaRELišejníky
1362Lecanora agardhianaDDLišejníky
1363Lecanora aitemaDDLišejníky
1364Lecanora albellaENLišejníky
1365Lecanora albellulaVULišejníky
1366Lecanora albulaDDLišejníky
1367Lecanora allophanaENLišejníky
1368Lecanora antiquaDDLišejníky
1369Lecanora argentataNTLišejníky
1370Lecanora argopholisVULišejníky
1371Lecanora bachmanniiNELišejníky
1372Lecanora bicinctaENLišejníky
1373Lecanora cadubriaeVULišejníky
1374Lecanora caesiosoraENLišejníky
1375Lecanora campestrisNTLišejníky
1376Lecanora carpineaNTLišejníky
1377Lecanora cateileaNELišejníky
1378Lecanora cenisiaNTLišejníky
1379Lecanora chlaroteraDDLišejníky
1380Lecanora compallensDDLišejníky
1381Lecanora concolorDDLišejníky
1382Lecanora epanoraVULišejníky
1383Lecanora frustulosaENLišejníky
1384Lecanora fungillusNELišejníky
1385Lecanora gangaleoidesDDLišejníky
1386Lecanora garovaglioiNTLišejníky
1387Lecanora gislerianaCRLišejníky
1388Lecanora glabrataDDLišejníky
1389Lecanora hageniiNTLišejníky
1390Lecanora handeliiENLišejníky
1391Lecanora horizaDDLišejníky
1392Lecanora hypoptellaDDLišejníky
1393Lecanora impudensVULišejníky
1394Lecanora intumescensVULišejníky
1395Lecanora laatokkaënsisDDLišejníky
1396Lecanora latroDDLišejníky
1397Lecanora leptyrodesDDLišejníky
1398Lecanora lojkaeanaDDLišejníky
1399Lecanora marginataDDLišejníky
1400Lecanora minutissimaNELišejníky
1401Lecanora mughicolaDDLišejníky
1402Lecanora orostheaNTLišejníky
1403Lecanora persimilisNTLišejníky
1404Lecanora phaeostigmaDDLišejníky
1405Lecanora plicataNELišejníky
1406Lecanora populicolaDDLišejníky
1407Lecanora pruinosaRELišejníky
1408Lecanora pseudisteraENLišejníky
1409Lecanora reagensDDLišejníky
1410Lecanora rouxiiDDLišejníky
1411Lecanora sambuciNTLišejníky
1412Lecanora sarcopidoidesDDLišejníky
1413Lecanora semipallidaDDLišejníky
1414Lecanora soraliferaNTLišejníky
1415Lecanora strobilinaCRLišejníky
1416Lecanora subaureaVULišejníky
1417Lecanora subcarneaENLišejníky
1418Lecanora subintricataNTLišejníky
1419Lecanora subsalignaDDLišejníky
1420Lecanora sulphureaVULišejníky
1421Lecanora swartziiVULišejníky
1422Lecanora symmictaNTLišejníky
1423Lecanora variaVULišejníky
1424Lecidea albocaerulescensENLišejníky
1425Lecidea albofuscescensRELišejníky
1426Lecidea atrobrunneaDDLišejníky
1427Lecidea auriculataDDLišejníky
1428Lecidea baumgartneriDDLišejníky
1429Lecidea berengerianaNELišejníky
1430Lecidea betulicolaENLišejníky
1431Lecidea chrysellaNELišejníky
1432Lecidea commaculansVULišejníky
1433Lecidea confluensNTLišejníky
1434Lecidea erythrophaeaCRLišejníky
1435Lecidea fuliginosaDDLišejníky
1436Lecidea hillmanniiDDLišejníky
1437Lecidea huxariensisDDLišejníky
1438Lecidea lapicidaNTLišejníky
1439Lecidea leprarioidesENLišejníky
1440Lecidea leucothallinaNELišejníky
1441Lecidea lithophilaNTLišejníky
1442Lecidea nylanderiVULišejníky
1443Lecidea personataNELišejníky
1444Lecidea phaeopsDDLišejníky
1445Lecidea planaNTLišejníky
1446Lecidea praenubilaDDLišejníky
1447Lecidea promixtaDDLišejníky
1448Lecidea pygmaeaNELišejníky
1449Lecidea sarcogynoidesDDLišejníky
1450Lecidea silaceaVULišejníky
1451Lecidea speireaVULišejníky
1452Lecidea strasseriDDLišejníky
1453Lecidea subgranatinaNELišejníky
1454Lecidea sudeticaDDLišejníky
1455Lecidea tesselataDDLišejníky
1456Lecidea thalloidemoidesNELišejníky
1457Lecidea turgidulaVULišejníky
1458Lecidea variegatulaNTLišejníky
1459Lecidella anomaloidesNTLišejníky
1460Lecidella asemaDDLišejníky
1461Lecidella elaeochromaNTLišejníky
1462Lecidella flavosorediataVULišejníky
1463Lecidella laureriRELišejníky
1464Lecidella patavinaDDLišejníky
1465Lecidella pulveraceaRELišejníky
1466Lecidella viridansENLišejníky
1467Lecidoma demissumVULišejníky
1468Lempholemma botryosumVULišejníky
1469Lempholemma chalazanumVULišejníky
1470Lempholemma polyanthesVULišejníky
1471Lepraria alpinaVULišejníky
1472Lepraria crassissimaNTLišejníky
1473Lepraria diffusaNTLišejníky
1474Lepraria ecorticataDDLišejníky
1475Lepraria granulataDDLišejníky
1476Lepraria jackiiNTLišejníky
1477Lepraria nivalisDDLišejníky
1478Lepraria nylanderianaVULišejníky
1479Lepraria umbricolaNTLišejníky
1480Leprocaulon microscopicumNTLišejníky
1481Leptogium biatorinumDDLišejníky
1482Leptogium cyanescensRELišejníky
1483Leptogium gelatinosumVULišejníky
1484Leptogium lichenoidesDDLišejníky
1485Leptogium magnussoniiDDLišejníky
1486Leptogium palmatumRELišejníky
1487Leptogium plicatileVULišejníky
1488Leptogium rivaleCRLišejníky
1489Leptogium saturninumRELišejníky
1490Leptogium schraderiVULišejníky
1491Leptogium subtileENLišejníky
1492Leptogium tenuissimumVULišejníky
1493Leptogium teretiusculumENLišejníky
1494Letharia vulpinaCRLišejníky
1495Leucocarpia biatorellaDDLišejníky
1496Lichinella nigritellaENLišejníky
1497Lichinella stipatulaCRLišejníky
1498Lobaria pulmonariaCRLišejníky
1499Lobarina scrobiculataRELišejníky
1500Lobothallia alphoplacaVULišejníky
1501Lobothallia farinosaDDLišejníky
1502Lobothallia melanaspisRELišejníky
1503Lobothallia praeradiosaVULišejníky
1504Lobothallia recedensVULišejníky
1505Lopadium disciformeENLišejníky
1506Loxospora cismonicaRELišejníky
1507Loxospora elatinaVULišejníky
1508Massalongia carnosaRELišejníky
1509Megalaria grossaRELišejníky
1510Megaspora verrucosaRELišejníky
1511Melanelia hepatizonVULišejníky
1512Melanelia stygiaVULišejníky
1513Melanelixia glabraCRLišejníky
1514Melanelixia subargentiferaVULišejníky
1515Melanelixia subauriferaVULišejníky
1516Melanohalea elegantulaVULišejníky
1517Melanohalea exasperataENLišejníky
1518Melanohalea infumataRELišejníky
1519Melanohalea laciniatulaENLišejníky
1520Melanohalea olivaceaRELišejníky
1521Melanohalea septentrionalisRELišejníky
1522Melaspilea granitophilaENLišejníky
1523Menegazzia terebrataCRLišejníky
1524Micarea adnataCRLišejníky
1525Micarea anteriorDDLišejníky
1526Micarea byssaceaDDLišejníky
1527Micarea cinereaRELišejníky
1528Micarea contextaCRLišejníky
1529Micarea deminutaDDLišejníky
1530Micarea elachistaENLišejníky
1531Micarea hedlundiiENLišejníky
1532Micarea lapillicolaDDLišejníky
1533Micarea leprosulaVULišejníky
1534Micarea lynceolaNTLišejníky
1535Micarea marginataVULišejníky
1536Micarea myriocarpaNTLišejníky
1537Micarea nigellaDDLišejníky
1538Micarea nitschkeanaNTLišejníky
1539Micarea polycarpellaNTLišejníky
1540Micarea pycnidiophoraCRLišejníky
1541Micarea submilliariaRELišejníky
1542Micarea subviridescensDDLišejníky
1543Micarea synotheoidesCRLišejníky
1544Micarea turfosaVULišejníky
1545Micarea viridileprosaNTLišejníky
1546Micarea vulpinarisCRLišejníky
1547Miriquidica complanataDDLišejníky
1548Miriquidica deustaDDLišejníky
1549Miriquidica garovaglioiVULišejníky
1550Miriquidica griseoatraDDLišejníky
1551Miriquidica leucophaeaNTLišejníky
1552Miriquidica lulensisDDLišejníky
1553Miriquidica nigroleprosaNTLišejníky
1554Miriquidica pycnocarpaENLišejníky
1555Moelleropsis nebulosaRELišejníky
1556Montanelia disjunctaNTLišejníky
1557Montanelia panniformisVULišejníky
1558Montanelia sorediataDDLišejníky
1559Mycobilimbia carneoalbidaENLišejníky
1560Mycobilimbia epixanthoidesENLišejníky
1561Mycobilimbia tetrameraENLišejníky
1562Mycoblastus affinisCRLišejníky
1563Mycoblastus alpinusENLišejníky
1564Mycoblastus sanguinariusENLišejníky
1565Mycoporum antecellensRELišejníky
1566Myochroidea porphyrospodaCRLišejníky
1567Myriospora rufescensDDLišejníky
1568Myriospora smaragdulaNTLišejníky
1569Nephroma bellumCRLišejníky
1570Nephroma laevigatoidesNELišejníky
1571Nephroma parileCRLišejníky
1572Nephroma resupinatumCRLišejníky
1573Nephromopsis laureriCRLišejníky
1574Normandina acroglyptaDDLišejníky
1575Normandina pulchellaENLišejníky
1576Ochrolechia alboflavescensENLišejníky
1577Ochrolechia androgynaVULišejníky
1578Ochrolechia arboreaVULišejníky
1579Ochrolechia bahusiensisDDLišejníky
1580Ochrolechia frigidaRELišejníky
1581Ochrolechia microstictoidesVULišejníky
1582Ochrolechia pallescensCRLišejníky
1583Ochrolechia turneriVULišejníky
1584Opegrapha dolomiticaDDLišejníky
1585Opegrapha fuscaNELišejníky
1586Opegrapha niveoatraNTLišejníky
1587Opegrapha paraxanthodesDDLišejníky
1588Opegrapha rufescensVULišejníky
1589Opegrapha suecicaDDLišejníky
1590Opegrapha vermicelliferaVULišejníky
1591Opegrapha vulgataNTLišejníky
1592Ophioparma ventosaVULišejníky
1593Orphniospora moriopsisDDLišejníky
1594Orphniospora mosigiiDDLišejníky
1595Pachnolepia pruinataRELišejníky
1596Palicella filamentosaVULišejníky
1597Pannaria conopleaRELišejníky
1598Pannaria rubiginosaRELišejníky
1599Parabagliettoa cyaneaENLišejníky
1600Parabagliettoa dufouriiVULišejníky
1601Parmelia discordansDDLišejníky
1602Parmelia ernstiaeDDLišejníky
1603Parmelia omphalodesNTLišejníky
1604Parmelia pinnatifidaDDLišejníky
1605Parmelia submontanaENLišejníky
1606Parmeliella triptophyllaCRLišejníky
1607Parmelina pastilliferaCRLišejníky
1608Parmelina quercinaCRLišejníky
1609Parmelina tiliaceaNTLišejníky
1610Parmeliopsis hyperoptaNTLišejníky
1611Parmotrema crinitumRELišejníky
1612Parmotrema perlatumCRLišejníky
1613Parmotrema stuppeumRELišejníky
1614Peccania cernohorskyiCRLišejníky
1615Peccania coralloidesVULišejníky
1616Peltigera aphthosaCRLišejníky
1617Peltigera caninaVULišejníky
1618Peltigera collinaCRLišejníky
1619Peltigera degeniiVULišejníky
1620Peltigera elisabethaeCRLišejníky
1621Peltigera horizontalisENLišejníky
1622Peltigera hymeninaVULišejníky
1623Peltigera lepidophoraENLišejníky
1624Peltigera leucophlebiaCRLišejníky
1625Peltigera malaceaCRLišejníky
1626Peltigera membranaceaVULišejníky
1627Peltigera neckeriVULišejníky
1628Peltigera neopolydactylaENLišejníky
1629Peltigera polydactylonENLišejníky
1630Peltigera praetextataNTLišejníky
1631Peltigera rufescensNTLišejníky
1632Peltigera venosaCRLišejníky
1633Peltula euplocaENLišejníky
1634Pertusaria albescensNTLišejníky
1635Pertusaria alpinaRELišejníky
1636Pertusaria amaraNTLišejníky
1637Pertusaria amarescensDDLišejníky
1638Pertusaria aspergillaENLišejníky
1639Pertusaria chiodectonoidesENLišejníky
1640Pertusaria coccodesVULišejníky
1641Pertusaria constrictaCRLišejníky
1642Pertusaria corallinaNTLišejníky
1643Pertusaria coronataVULišejníky
1644Pertusaria flavidaENLišejníky
1645Pertusaria geminiparaNELišejníky
1646Pertusaria hymeneaENLišejníky
1647Pertusaria leioplacaVULišejníky
1648Pertusaria leucosoraDDLišejníky
1649Pertusaria ocellataENLišejníky
1650Pertusaria oculataRELišejníky
1651Pertusaria ophthalmizaCRLišejníky
1652Pertusaria pertusaENLišejníky
1653Pertusaria pseudocorallinaRELišejníky
1654Pertusaria pulvereosulphurataNELišejníky
1655Pertusaria pupillarisVULišejníky
1656Pertusaria trachythallinaRELišejníky
1657Petractis clausaVULišejníky
1658Phaeographis inustaCRLišejníky
1659Phaeophyscia chloanthaENLišejníky
1660Phaeophyscia ciliataCRLišejníky
1661Phaeophyscia constipataCRLišejníky
1662Phaeophyscia endococcinaENLišejníky
1663Phaeophyscia endophoeniceaENLišejníky
1664Phaeophyscia hirsutaCRLišejníky
1665Phaeophyscia kairamoiRELišejníky
1666Phaeophyscia pusilloidesRELišejníky
1667Phaeophyscia sciastraNTLišejníky
1668Phlyctis agelaeaRELišejníky
1669Physcia aipoliaENLišejníky
1670Physcia aipolioidesNTLišejníky
1671Physcia albineaRELišejníky
1672Physcia dimidiataNTLišejníky
1673Physcia stellarisVULišejníky
1674Physcia tribaciaVULišejníky
1675Physcia vitiiRELišejníky
1676Physconia detersaDDLišejníky
1677Physconia distortaVULišejníky
1678Physconia enteroxanthaNTLišejníky
1679Physconia muscigenaENLišejníky
1680Physconia perisidiosaVULišejníky
1681Piccolia ochrophoraNTLišejníky
1682Placidiopsis oreadesDDLišejníky
1683Placidium boccanumDDLišejníky
1684Placidium lachneumDDLišejníky
1685Placidium micheliiRELišejníky
1686Placidium pilosellumVULišejníky
1687Placidium rufescensNTLišejníky
1688Placocarpus schaereriVULišejníky
1689Placopsis gelidaNELišejníky
1690Placopsis lambiiDDLišejníky
1691Placopyrenium fuscellumVULišejníky
1692Placopyrenium rubescensDDLišejníky
1693Placopyrenium trachyticumENLišejníky
1694Placynthium dolichoterumDDLišejníky
1695Placynthium filiformeDDLišejníky
1696Placynthium flabellosumCRLišejníky
1697Placynthium garovaglioiENLišejníky
1698Placynthium hungaricumDDLišejníky
1699Placynthium nigrumNTLišejníky
1700Placynthium subradiatumENLišejníky
1701Placynthium tremniacumDDLišejníky
1702Platismatia glaucaNTLišejníky
1703Pleopsidium chlorophanumVULišejníky
1704Pleopsidium flavumVULišejníky
1705Pleurosticta acetabulumVULišejníky
1706Poeltinula interjectaENLišejníky
1707Polyblastia albidaENLišejníky
1708Polyblastia bayerianaNELišejníky
1709Polyblastia brunnensisNELišejníky
1710Polyblastia cupularisNTLišejníky
1711Polyblastia dermatodesENLišejníky
1712Polyblastia fuscoargillaceaDDLišejníky
1713Polyblastia gothicaENLišejníky
1714Polyblastia intermediaDDLišejníky
1715Polyblastia moravicaDDLišejníky
1716Polyblastia muscorumDDLišejníky
1717Polyblastia peminosaENLišejníky
1718Polyblastia pseudoalbidaNELišejníky
1719Polyblastia sendtneriRELišejníky
1720Polyblastia sepultaDDLišejníky
1721Polyblastia sublatebrosaNELišejníky
1722Polyblastia suzaeDDLišejníky
1723Polyblastia ventosaDDLišejníky
1724Polychidium muscicolaCRLišejníky
1725Polysporina cyclocarpaDDLišejníky
1726Polysporina pusillaDDLišejníky
1727Porina borreriRELišejníky
1728Porina byssophilaDDLišejníky
1729Porina grandisDDLišejníky
1730Porina guentheriENLišejníky
1731Porina lectissimaVULišejníky
1732Porina leptaleaENLišejníky
1733Porina linearisDDLišejníky
1734Porina mammillosaRELišejníky
1735Porina pseudohibernicaCRLišejníky
1736Porina sudeticaDDLišejníky
1737Porocyphus coccodesDDLišejníky
1738Porpidia cinereoatraENLišejníky
1739Porpidia flavicundaDDLišejníky
1740Porpidia hydrophilaDDLišejníky
1741Porpidia nadvornikianaENLišejníky
1742Porpidia ochrolemmaVULišejníky
1743Porpidia platycarpoidesDDLišejníky
1744Porpidia rugosaNTLišejníky
1745Porpidia superbaVULišejníky
1746Porpidia trullisataRELišejníky
1747Porpidia turgidaRELišejníky
1748Porpidinia tumidulaVULišejníky
1749Protoblastenia calvaVULišejníky
1750Protoblastenia incrustansNTLišejníky
1751Protoblastenia laetaDDLišejníky
1752Protoblastenia siebenhaarianaENLišejníky
1753Protomicarea limosaENLišejníky
1754Protopannaria pezizoidesCRLišejníky
1755Protoparmelia atrisedaNTLišejníky
1756Protoparmelia hypotremellaDDLišejníky
1757Protoparmelia memnoniaDDLišejníky
1758Protoparmelia nephaeaENLišejníky
1759Protoparmelia phaeonesosDDLišejníky
1760Protothelenella leucotheliaRELišejníky
1761Protothelenella sphinctrinoidellaNTLišejníky
1762Protothelenella sphinctrinoidesVULišejníky
1763Pseudephebe pubescensVULišejníky
1764Pseudevernia furfuraceaNTLišejníky
1765Psilolechia leprosaVULišejníky
1766Psora decipiensVULišejníky
1767Psora limprichtiiNELišejníky
1768Psora testaceaVULišejníky
1769Psora vallesiacaRELišejníky
1770Psorinia conglomerataENLišejníky
1771Psoroglaena stigonemoidesDDLišejníky
1772Psoroma hypnorumCRLišejníky
1773Psorotichia lugubrisDDLišejníky
1774Psorotichia lutophilaDDLišejníky
1775Psorotichia moravicaDDLišejníky
1776Psorotichia murorumENLišejníky
1777Psorotichia schaereriVULišejníky
1778Psorotichia tauricaCRLišejníky
1779Pterygiopsis concordatulaDDLišejníky
1780Pterygiopsis umbilicataCRLišejníky
1781Punctelia jeckeriVULišejníky
1782Punctelia subrudectaVULišejníky
1783Puttea caesiaRELišejníky
1784Puttea exsequensENLišejníky
1785Puttea margaritellaDDLišejníky
1786Pycnora praestabilisVULišejníky
1787Pycnora sorophoraNTLišejníky
1788Pycnothelia papillariaVULišejníky
1789Pyrenopsis sanguineaRELišejníky
1790Pyrenula coryliRELišejníky
1791Pyrenula laevigataRELišejníky
1792Pyrenula nitidaENLišejníky
1793Pyrenula nitidellaENLišejníky
1794Pyrrhospora querneaDDLišejníky
1795Racodium rupestreNTLišejníky
1796Ramalina balticaRELišejníky
1797Ramalina calicarisDDLišejníky
1798Ramalina capitataVULišejníky
1799Ramalina farinaceaVULišejníky
1800Ramalina fastigiataENLišejníky
1801Ramalina fraxineaENLišejníky
1802Ramalina obtusataRELišejníky
1803Ramalina pollinariaNTLišejníky
1804Ramalina thraustaCRLišejníky
1805Ramboldia cinnabarinaRELišejníky
1806Ramboldia elabensRELišejníky
1807Ramonia chrysophaeaDDLišejníky
1808Ramonia interjectaDDLišejníky
1809Reichlingia leopoldiiDDLišejníky
1810Rhizocarpon alpicolaNTLišejníky
1811Rhizocarpon badioatrumNTLišejníky
1812Rhizocarpon cinereovirensVULišejníky
1813Rhizocarpon copelandiiDDLišejníky
1814Rhizocarpon disporumNTLišejníky
1815Rhizocarpon eupetraeumVULišejníky
1816Rhizocarpon furfurosumENLišejníky
1817Rhizocarpon geminatumVULišejníky
1818Rhizocarpon grandeVULišejníky
1819Rhizocarpon hochstetteriNTLišejníky
1820Rhizocarpon lavatumVULišejníky
1821Rhizocarpon leptolepisVULišejníky
1822Rhizocarpon macrosporumDDLišejníky
1823Rhizocarpon melaenumNELišejníky
1824Rhizocarpon oederiVULišejníky
1825Rhizocarpon parasiticumNELišejníky
1826Rhizocarpon petraeumVULišejníky
1827Rhizocarpon postumumDDLišejníky
1828Rhizocarpon pusillumDDLišejníky
1829Rhizocarpon ridescensCRLišejníky
1830Rhizocarpon simillimumDDLišejníky
1831Rhizocarpon subgeminatumDDLišejníky
1832Rhizocarpon subpostumumDDLišejníky
1833Rhizocarpon umbilicatumENLišejníky
1834Rhizocarpon viridiatrumVULišejníky
1835Rhizoplaca subdiscrepansCRLišejníky
1836Ricasolia amplissimaCRLišejníky
1837Rimularia badioatraDDLišejníky
1838Rimularia furvellaVULišejníky
1839Rimularia gibbosaNTLišejníky
1840Rimularia insularisNTLišejníky
1841Rinodina archaeaCRLišejníky
1842Rinodina aspersaNTLišejníky
1843Rinodina atrocinereaDDLišejníky
1844Rinodina calcareaVULišejníky
1845Rinodina castanomelodesCRLišejníky
1846Rinodina colobinaENLišejníky
1847Rinodina confragosaVULišejníky
1848Rinodina conradiiENLišejníky
1849Rinodina dubyanaDDLišejníky
1850Rinodina efflorescensVULišejníky
1851Rinodina exiguaVULišejníky
1852Rinodina griseosoraliferaENLišejníky
1853Rinodina immersaNTLišejníky
1854Rinodina interpolataCRLišejníky
1855Rinodina lecanorinaVULišejníky
1856Rinodina milvinaCRLišejníky
1857Rinodina mniaraeaRELišejníky
1858Rinodina occultaCRLišejníky
1859Rinodina orculataENLišejníky
1860Rinodina oxydataNTLišejníky
1861Rinodina pyrinaVULišejníky
1862Rinodina rinodinoidesENLišejníky
1863Rinodina sophodesENLišejníky
1864Rinodina terrestrisRELišejníky
1865Rinodina turfaceaRELišejníky
1866Rinodina vezdaeDDLišejníky
1867Rinodina zwackhianaENLišejníky
1868Rinodinella controversaDDLišejníky
1869Romjularia luridaVULišejníky
1870Sagedia simoënsisDDLišejníky
1871Sagedia zonataNELišejníky
1872Sagiolechia protuberansRELišejníky
1873Sarcogyne clavusNTLišejníky
1874Sarcogyne privignaNTLišejníky
1875Schaereria cinereorufaVULišejníky
1876Schismatomma pericleumENLišejníky
1877Sclerophora coniophaeaCRLišejníky
1878Sclerophora farinaceaRELišejníky
1879Sclerophora pallidaCRLišejníky
1880Sclerophora peronellaENLišejníky
1881Scoliciosporum curvatumVULišejníky
1882Scoliciosporum galluraeDDLišejníky
1883Scoliciosporum perpusillumNELišejníky
1884Scoliciosporum schadeanumDDLišejníky
1885Solorina croceaRELišejníky
1886Solorina saccataENLišejníky
1887Solorina spongiosaENLišejníky
1888Sparria endlicheriCRLišejníky
1889Sphaerophorus fragilisCRLišejníky
1890Sphaerophorus globosusCRLišejníky
1891Spilonema paradoxumDDLišejníky
1892Sporastatia polysporaNTLišejníky
1893Sporastatia testudineaDDLišejníky
1894Sporodictyon cruentumVULišejníky
1895Sporodictyon schaererianumENLišejníky
1896Squamarina cartilagineaENLišejníky
1897Squamarina gypsaceaRELišejníky
1898Squamarina lentigeraCRLišejníky
1899Staurothele ambrosianaNELišejníky
1900Staurothele areolataDDLišejníky
1901Staurothele caesiaDDLišejníky
1902Staurothele fissaENLišejníky
1903Staurothele geoicaDDLišejníky
1904Staurothele hymenogoniaDDLišejníky
1905Staurothele rufaDDLišejníky
1906Staurothele rugulosaDDLišejníky
1907Staurothele succedensENLišejníky
1908Stereocaulon alpinumCRLišejníky
1909Stereocaulon botryosumRELišejníky
1910Stereocaulon condensatumVULišejníky
1911Stereocaulon dactylophyllumVULišejníky
1912Stereocaulon evolutumCRLišejníky
1913Stereocaulon incrustatumDDLišejníky
1914Stereocaulon nanodesNTLišejníky
1915Stereocaulon paschaleRELišejníky
1916Stereocaulon pileatumVULišejníky
1917Stereocaulon saxatileCRLišejníky
1918Stereocaulon subcoralloidesNELišejníky
1919Stereocaulon tomentosumRELišejníky
1920Stereocaulon vesuvianumVULišejníky
1921Sticta fuliginosaCRLišejníky
1922Sticta sylvaticaRELišejníky
1923Strangospora deplanataDDLišejníky
1924Strangospora microhaemaDDLišejníky
1925Strangospora moriformisNTLišejníky
1926Strangospora pinicolaNTLišejníky
1927Strigula stigmatellaENLišejníky
1928Synalissa ramulosaNTLišejníky
1929Tephromela atraNTLišejníky
1930Tetramelas chloroleucusENLišejníky
1931Tetramelas geophilusDDLišejníky
1932Tetramelas triphragmioidesDDLišejníky
1933Thamnolia vermicularisENLišejníky
1934Thelenella muscorumVULišejníky
1935Thelenella vezdaeNTLišejníky
1936Thelidium aquaticumNELišejníky
1937Thelidium corconticumNELišejníky
1938Thelidium decipiensNTLišejníky
1939Thelidium dionantenseDDLišejníky
1940Thelidium fontigenumDDLišejníky
1941Thelidium fulloensisNELišejníky
1942Thelidium incavatumDDLišejníky
1943Thelidium methoriumVULišejníky
1944Thelidium minimumDDLišejníky
1945Thelidium olivaceumDDLišejníky
1946Thelidium papulareVULišejníky
1947Thelidium pyrenophorumVULišejníky
1948Thelidium rehmiiDDLišejníky
1949Thelidium schadeanumNELišejníky
1950Thelidium schleicheriNELišejníky
1951Thelidium zahlbruckneriNELišejníky
1952Thelidium zwackhiiNTLišejníky
1953Thelignya lignyotaDDLišejníky
1954Thelocarpon intermediellumNTLišejníky
1955Thelocarpon magnussoniiDDLišejníky
1956Thelocarpon olivaceumNTLišejníky
1957Thelocarpon pallidumENLišejníky
1958Thelocarpon superellumENLišejníky
1959Thelomma ocellatumVULišejníky
1960Thelopsis flaveolaCRLišejníky
1961Thelopsis melatheliaCRLišejníky
1962Thelopsis rubellaCRLišejníky
1963Thelotrema lepadinumENLišejníky
1964Thermutis velutinaDDLišejníky
1965Thyrea confusaVULišejníky
1966Toensbergia leucococcaVULišejníky
1967Toninia aromaticaENLišejníky
1968Toninia athallinaDDLišejníky
1969Toninia candidaNTLišejníky
1970Toninia cinereovirensENLišejníky
1971Toninia diffractaENLišejníky
1972Toninia philippeaRELišejníky
1973Toninia physaroidesCRLišejníky
1974Toninia squalescensRELišejníky
1975Toninia squalidaRELišejníky
1976Toninia subnitidaDDLišejníky
1977Toninia tauricaCRLišejníky
1978Toninia toninianaRELišejníky
1979Toninia tristisENLišejníky
1980Toninia verrucarioidesCRLišejníky
1981Trapelia corticolaENLišejníky
1982Trapeliopsis aeneofuscaDDLišejníky
1983Trapeliopsis gelatinosaNTLišejníky
1984Trapeliopsis glaucolepideaNTLišejníky
1985Trapeliopsis viridescensVULišejníky
1986Trapeliopsis wallrothiiRELišejníky
1987Tremolecia atrataVULišejníky
1988Tuckermannopsis chlorophyllaNTLišejníky
1989Umbilicaria crustulosaENLišejníky
1990Umbilicaria cylindricaNTLišejníky
1991Umbilicaria hyperboreaVULišejníky
1992Umbilicaria nylanderianaENLišejníky
1993Umbilicaria proboscideaCRLišejníky
1994Umbilicaria subglabraCRLišejníky
1995Umbilicaria torrefactaCRLišejníky
1996Umbilicaria velleaENLišejníky
1997Usnea articulataRELišejníky
1998Usnea barbataCRLišejníky
1999Usnea ceratinaRELišejníky
2000Usnea cornutaRELišejníky
2001Usnea dasopogaVULišejníky
2002Usnea floridaENLišejníky
2003Usnea glabrataRELišejníky
2004Usnea glabrescensENLišejníky
2005Usnea hirtaVULišejníky
2006Usnea intermediaCRLišejníky
2007Usnea lapponicaCRLišejníky
2008Usnea longissimaRELišejníky
2009Usnea subfloridanaENLišejníky
2010Vahliella leucophaeaVULišejníky
2011Varicellaria hemisphaericaENLišejníky
2012Varicellaria lacteaNTLišejníky
2013Varicellaria rhodocarpaRELišejníky
2014Verrucaria acrotellaDDLišejníky
2015Verrucaria aemulaNELišejníky
2016Verrucaria aethiobolaVULišejníky
2017Verrucaria albofuscaNELišejníky
2018Verrucaria alutaceaDDLišejníky
2019Verrucaria amylaceaDDLišejníky
2020Verrucaria ancepsDDLišejníky
2021Verrucaria andesiaticaDDLišejníky
2022Verrucaria anemoidesNELišejníky
2023Verrucaria apomelaenaDDLišejníky
2024Verrucaria applanataDDLišejníky
2025Verrucaria aquatilisVULišejníky
2026Verrucaria asperulaDDLišejníky
2027Verrucaria atroviridisDDLišejníky
2028Verrucaria bakonyensisNELišejníky
2029Verrucaria barrandeiNELišejníky
2030Verrucaria basalticaNELišejníky
2031Verrucaria bayerianaNELišejníky
2032Verrucaria beltraminianaDDLišejníky
2033Verrucaria bernaicensisDDLišejníky
2034Verrucaria bryoctonaVULišejníky
2035Verrucaria buellioidesDDLišejníky
2036Verrucaria caeruleaVULišejníky
2037Verrucaria cambriniNELišejníky
2038Verrucaria cavificansNELišejníky
2039Verrucaria compactaDDLišejníky
2040Verrucaria concheaNELišejníky
2041Verrucaria confluensDDLišejníky
2042Verrucaria consociataDDLišejníky
2043Verrucaria corticolaDDLišejníky
2044Verrucaria crassaDDLišejníky
2045Verrucaria crustulosaNELišejníky
2046Verrucaria dalejensisNELišejníky
2047Verrucaria deminutaDDLišejníky
2048Verrucaria detersaDDLišejníky
2049Verrucaria diabasicaNELišejníky
2050Verrucaria disjunctaDDLišejníky
2051Verrucaria elevataDDLišejníky
2052Verrucaria fagicolaNELišejníky
2053Verrucaria floerkeanaDDLišejníky
2054Verrucaria foveolataDDLišejníky
2055Verrucaria funckiiVULišejníky
2056Verrucaria fuscaDDLišejníky
2057Verrucaria fuscatulaNELišejníky
2058Verrucaria fuscoatroidesDDLišejníky
2059Verrucaria glauconephelaDDLišejníky
2060Verrucaria glaucovirensDDLišejníky
2061Verrucaria hegetschweileriDDLišejníky
2062Verrucaria hemisphaericaNELišejníky
2063Verrucaria hochstetteriVULišejníky
2064Verrucaria hydrophilaVULišejníky
2065Verrucaria jodophilaNELišejníky
2066Verrucaria kalenskyiNELišejníky
2067Verrucaria kutakiiNELišejníky
2068Verrucaria laevigataNELišejníky
2069Verrucaria lamyanaNELišejníky
2070Verrucaria latebrosaENLišejníky
2071Verrucaria latebrosoidesNELišejníky
2072Verrucaria lojkaeNELišejníky
2073Verrucaria luctuosaNELišejníky
2074Verrucaria macochaeNELišejníky
2075Verrucaria macrostomaNTLišejníky
2076Verrucaria maculiformisDDLišejníky
2077Verrucaria margaceaVULišejníky
2078Verrucaria minorNELišejníky
2079Verrucaria molarisNELišejníky
2080Verrucaria moravicaNELišejníky
2081Verrucaria mortariiNELišejníky
2082Verrucaria muricolaNELišejníky
2083Verrucaria murinaDDLišejníky
2084Verrucaria murorumDDLišejníky
2085Verrucaria nigrofuscaDDLišejníky
2086Verrucaria nigroumbrinaNELišejníky
2087Verrucaria obfuscansDDLišejníky
2088Verrucaria olivascensDDLišejníky
2089Verrucaria opizianaNELišejníky
2090Verrucaria pachydermaENLišejníky
2091Verrucaria pachysporaNELišejníky
2092Verrucaria paramauroidesDDLišejníky
2093Verrucaria piliscsabensisNELišejníky
2094Verrucaria pilisensisNELišejníky
2095Verrucaria pinguiculaCRLišejníky
2096Verrucaria politaNELišejníky
2097Verrucaria polystictaDDLišejníky
2098Verrucaria praetermissaVULišejníky
2099Verrucaria procopiiDDLišejníky
2100Verrucaria pseudoacrotellaNELišejníky
2101Verrucaria pseudominutaNELišejníky
2102Verrucaria pseudomyriocarpaNELišejníky
2103Verrucaria pseudonigrescensNELišejníky
2104Verrucaria pseudoschistosaNELišejníky
2105Verrucaria refugiiNELišejníky
2106Verrucaria rimulosaNELišejníky
2107Verrucaria rivalisNELišejníky
2108Verrucaria ruderumDDLišejníky
2109Verrucaria ruinicolaNELišejníky
2110Verrucaria saprophilaDDLišejníky
2111Verrucaria saxivoraNELišejníky
2112Verrucaria schindleriDDLišejníky
2113Verrucaria simplexDDLišejníky
2114Verrucaria sphaerosporaVULišejníky
2115Verrucaria subcontinuaNELišejníky
2116Verrucaria subdecussataNELišejníky
2117Verrucaria subdolosaNELišejníky
2118Verrucaria sublobulataDDLišejníky
2119Verrucaria submersellaDDLišejníky
2120Verrucaria suzaeNELišejníky
2121Verrucaria sylvaticaDDLišejníky
2122Verrucaria tapeticaNELišejníky
2123Verrucaria tectorumDDLišejníky
2124Verrucaria timkoiNELišejníky
2125Verrucaria trachyticolaNELišejníky
2126Verrucaria turgidaNELišejníky
2127Verrucaria umbrinulaDDLišejníky
2128Verrucaria verruculiferaNELišejníky
2129Verrucaria vindobonensisDDLišejníky
2130Verrucaria viridulaNTLišejníky
2131Verrucaria xyloxenaVULišejníky
2132Verrucaria zlichovensisNELišejníky
2133Verruculopsis lecideoidesVULišejníky
2134Vezdaea aestivalisNTLišejníky
2135Vezdaea cobriaDDLišejníky
2136Vezdaea leprosaDDLišejníky
2137Vezdaea retigeraDDLišejníky
2138Vezdaea rheocarpaDDLišejníky
2139Vezdaea stipitataDDLišejníky
2140Vulpicida pinastriNTLišejníky
2141Vulpicida tubulosusNELišejníky
2142Xanthoparmelia angustiphyllaDDLišejníky
2143Xanthoparmelia mougeotiiENLišejníky
2144Xanthoparmelia protomatraeNTLišejníky
2145Xanthoparmelia pulvinarisNELišejníky
2146Xanthoparmelia tinctinaDDLišejníky
2147Xanthoria calcicolaCRLišejníky
2148Xanthoria fallaxNTLišejníky
2149Xanthoria fulvaVULišejníky
2150Xanthoria polycarpaNTLišejníky
2151Xanthoria sorediataENLišejníky
2152Xanthoria ulophyllodesDDLišejníky
2153Xylographa minutulaNELišejníky
2154Xylographa parallelaVULišejníky
2155Xylographa vitiligoVULišejníky
2156Xylopsora friesiiENLišejníky
2157Zwackhia viridisENLišejníky
2158Abietinella abietina var. hystricosaDDMechorosty
2159Acaulon triquetrumbezprutka tříbokáVUMechorosty
2160Aloina aloides var. aloidesDDMechorosty
2161Aloina aloides var. ambiguaENMechorosty
2162Aloina brevirostristučnolístek krátkolistýCRMechorosty
2163Amblyodon dealbatuslahvovec jednostrannýCRMechorosty
2164Amphidium lapponicumpohárovec laponskýENMechorosty
2165Anacamptodon splachnoidespařezníček celokrajnýENMechorosty
2166Anastrophyllum michauxiipolanka MichauxovaENMechorosty
2167Andreaea crassinerviaštěrbovka tlustožebernáCRMechorosty
2168Andreaea frigidaštěrbovka mdláCRMechorosty
2169Andreaea rothii subsp. rothiiENMechorosty
2170Aneura maximabezžilka největšíNTMechorosty
2171Anoectangium aestivumčíšnatka hustáENMechorosty
2172Anomobryum concinnatumCRMechorosty
2173Anomodon rostratusklaminka rozloženáDDMechorosty
2174Anomodon rugeliiklaminka tupolistáVUMechorosty
2175Anthelia julaceamrazovec jehnědovitýVUMechorosty
2176Anthelia juratzkanamrazovec JuratzkůvCRMechorosty
2177Anthoceros neesiihlevík NeesůvENMechorosty
2178Archidium alternifoliumúpolnička střídavolistáCRMechorosty
2179Arctoa fulvellavolnoústka plaváREMechorosty
2180Asterella saccatamrtník váčkovitýENMechorosty
2181Atrichum angustatumbezvláska úzkolistáENMechorosty
2182Atrichum flavisetumDDMechorosty
2183Atrichum tenellumbezvláska útláNTMechorosty
2184Barbula croceavousatěnka vlhkomilnáCRMechorosty
2185Bartramia hallerianakulistec HallerůvNTMechorosty
2186Bazzania flaccidarohozec obnaženýVUMechorosty
2187Bazzania tricrenatarohozec trojzubýNTMechorosty
2188Biantheridion undulifoliumREMechorosty
2189Brachythecium capillaceumbaňatka vláskovitáDDMechorosty
2190Brachythecium geheebiibaňatka GeheebovaENMechorosty
2191Brachythecium laetumbaňatka leskláENMechorosty
2192Brachythecium tommasinii var. fagineumCRMechorosty
2193Bryum algovicumprutník převislýDDMechorosty
2194Bryum alpinumprutník horskýNTMechorosty
2195Bryum archangelicumprutník nachýlenýENMechorosty
2196Bryum creberrimumprutník nahloučenýENMechorosty
2197Bryum cyclophyllumprutník okrouhlolistýENMechorosty
2198Bryum elegansprutník zdobnýNTMechorosty
2199Bryum funkiiprutník FunckůvDDMechorosty
2200Bryum intermediumprutník prostředníCRMechorosty
2201Bryum kunzeiprutník KunzeůvDDMechorosty
2202Bryum longisetumprutník dlouhoštětýREMechorosty
2203Bryum mildeanumprutník MildeůvVUMechorosty
2204Bryum muehlenbeckiiprutník MühlenbeckůvNTMechorosty
2205Bryum pseudotriquetrum var. neodamenseREMechorosty
2206Bryum ruderaleprutník rumištníDDMechorosty
2207Bryum sauteriprutník SauterůvDDMechorosty
2208Bryum schleicheriprutník SchleicherůvCRMechorosty
2209Bryum tenuisetumprutník tenkoštětýDDMechorosty
2210Bryum torquescensprutník kroucenýDDMechorosty
2211Bryum turbinatumprutník číšovitýENMechorosty
2212Bryum uliginosumprutník bažinnýENMechorosty
2213Buxbaumia aphyllašikoušek bezlistýNTMechorosty
2214Buxbaumia viridisšikoušek zelenýVUMechorosty
2215Callicladium haldanianumdřevomilka různolistáVUMechorosty
2216Calliergon giganteumbařinatka obrovskáVUMechorosty
2217Calliergon megalophyllumbařinatka velkolistáCRMechorosty
2218Calypogeia fissakryjnice zaříznutáNTMechorosty
2219Calypogeia sphagnicolakryjnice rašelinnáNTMechorosty
2220Calypogeia suecicakryjnice švédskáNTMechorosty
2221Campyliadelphus elodeszelenka bažinnáDDMechorosty
2222Campylium stellatumzelenka hvězdovitáNTMechorosty
2223Campylophyllum hallerimechovec HallerůvENMechorosty
2224Campylopus subulatuskřivonožka krátkolistáVUMechorosty
2225Campylostelium saxicolakřivoštět skalníNTMechorosty
2226Cephalozia catenulatakřepenka řetízkovitáNTMechorosty
2227Cephalozia lacinulatakřepenka dřípenáREMechorosty
2228Cephalozia leucanthakřepenka bledáNTMechorosty
2229Cephalozia loitlesbergerikřepenka LoitlesbergerovaVUMechorosty
2230Cephalozia macrostachyakřepenka rašelinnáVUMechorosty
2231Cephalozia plenicepskřepenka hlavatáVUMechorosty
2232Cephaloziella elachistadrobnička něžnáENMechorosty
2233Cephaloziella elegansdrobnička sličnáCRMechorosty
2234Cephaloziella grimsulanadrobnička horskáENMechorosty
2235Cephaloziella spinigeradrobnička zoubkatáVUMechorosty
2236Cephaloziella stelluliferadrobnička hvězdovitáCRMechorosty
2237Cinclidotus aquaticussítozubka vodníREMechorosty
2238Cinclidotus fontinaloidessítozubka zdrojovkovitáCRMechorosty
2239Cinclidotus ripariussítozubka pobřežníVUMechorosty
2240Cladopodiella fluitansždírnice splývaváENMechorosty
2241Cladopodiella francisciždírnice FrancisovaCRMechorosty
2242Cleistocarpidium palustrelibuňka bahenníVUMechorosty
2243Cololejeunea calcareaježenka vápencováVUMechorosty
2244Cololejeunea rossettianaježenka RossettihoVUMechorosty
2245Conardia compactakonardia hustotrsáENMechorosty
2246Crossidium squamiferumtřásnatka šupinatáCRMechorosty
2247Crossocalyx hellerianusENMechorosty
2248Cynodontium gracilescenspsízubec štíhlýVUMechorosty
2249Cynodontium tenellumpsízubec zakroucenýVUMechorosty
2250Dichelyma falcatumdvojkrytka srpovitáDDMechorosty
2251Dicranella crispadvouhroteček kadeřavýDDMechorosty
2252Dicranella humilisdvouhroteček nízkýVUMechorosty
2253Dicranella subulatadvouhroteček šídlovitýVUMechorosty
2254Dicranodontium asperulumdvouhrotcovka drsnáNTMechorosty
2255Dicranodontium uncinatumdvouhrotcovka kroužkolistáENMechorosty
2256Dicranum bonjeaniidvouhrotec bahenníNTMechorosty
2257Dicranum elongatumdvouhrotec prodlouženýENMechorosty
2258Dicranum majusdvouhrotec velkýVUMechorosty
2259Dicranum muehlenbeckiidvouhrotec MühlenbeckůvCRMechorosty
2260Dicranum spadiceumdvouhrotec opomíjenýCRMechorosty
2261Dicranum viridedvouhrotec zelenýNTMechorosty
2262Didymodon cordatuspározub srdčitýVUMechorosty
2263Didymodon glaucuspározub sivýVUMechorosty
2264Didymodon luriduspározub bledožlutýNTMechorosty
2265Didymodon sinuosuspározub zprohýbanýVUMechorosty
2266Didymodon spadiceuspározub kaštanovýNTMechorosty
2267Didymodon validuspározub tuhý statnýENMechorosty
2268Didymodon vinealispározub písečnýENMechorosty
2269Discelium nudumdrobnolístek nahýVUMechorosty
2270Distichium inclinatumdvoustranník nachýlenýENMechorosty
2271Ditrichum pallidumútlovláska bledáVUMechorosty
2272Ditrichum zonatumútlovláska pásmovanáENMechorosty
2273Drepanocladus longifoliussrpnatka dlouholistáDDMechorosty
2274Drepanocladus lycopodioidesREMechorosty
2275Drepanocladus polygamussrpnatka mnohosnubnáVUMechorosty
2276Drepanocladus sendtnerisrpnatka SendtnerovaCRMechorosty
2277Drepanocladus sordidussrpnatka špinaváCRMechorosty
2278Drepanocladus trifariusCRMechorosty
2279Encalypta affinisčepičatka příbuznáREMechorosty
2280Encalypta ciliatačepičatka brvitáVUMechorosty
2281Encalypta rhaptocarpa var. leptodonDDMechorosty
2282Encalypta rhaptocarpa var. rhaptocarpaENMechorosty
2283Encalypta rhaptocarpa var. spathulataDDMechorosty
2284Entodon schleicheripokryvnatec SchleicherůvDDMechorosty
2285Entosthodon fascicularisnitrozubka svazčitáVUMechorosty
2286Entosthodon muhlenbergiiCRMechorosty
2287Entosthodon pulchellusENMechorosty
2288Ephemerum cohaerensprchavka souvisláDDMechorosty
2289Ephemerum recurvifoliumprchavka křivolistáVUMechorosty
2290Ephemerum serratumprchavka pilovitáDDMechorosty
2291Fissidens arnoldiikrondlovka tupolistáENMechorosty
2292Fissidens bambergerikrondlovka BambergerovaENMechorosty
2293Fissidens crassipeskrondlovka vodníDDMechorosty
2294Fissidens fontanusNTMechorosty
2295Fissidens limbatuskrondlovka lemovanáDDMechorosty
2296Fissidens rufuluskrondlovka ryšaváNTMechorosty
2297Fontinalis hypnoidespramenička chabáENMechorosty
2298Fossombronia angulosahlávkovec hranatýREMechorosty
2299Fossombronia foveolatahlávkovec DumortierůvENMechorosty
2300Fossombronia pusillahlávkovec drobnýDDMechorosty
2301Frullania fragilifoliakovanec křehkolistýCRMechorosty
2302Frullania inflatakovanec nadmutýENMechorosty
2303Frullania tamariscikovanec tamaryškovýNTMechorosty
2304Geocalyx graveolensvřesovka vonnáVUMechorosty
2305Grimmia alpestrisděrkavka horskáVUMechorosty
2306Grimmia anodonděrkavka nahoústáENMechorosty
2307Grimmia anomaladěrkavka nezvykláVUMechorosty
2308Grimmia atrataděrkavka tmaváVUMechorosty
2309Grimmia caespiticiaděrkavka bochánkovitáDDMechorosty
2310Grimmia crinitaděrkavka šedáENMechorosty
2311Grimmia dissimulataDDMechorosty
2312Grimmia elatiorděrkavka vyvýšenáCRMechorosty
2313Grimmia elongataděrkavka prodlouženáNTMechorosty
2314Grimmia plagiopodiaděrkavka vystoupaváCRMechorosty
2315Grimmia sessitanaděrkavka rýhovanáVUMechorosty
2316Grimmia teretinervisděrkavka tlustožebernáCRMechorosty
2317Grimmia torquataděrkavka kroucenáVUMechorosty
2318Grimmia unicolorděrkavka jednobarevnáREMechorosty
2319Gymnomitrion adustumREMechorosty
2320Gymnomitrion alpinumENMechorosty
2321Gymnomitrion brevissimumREMechorosty
2322Gymnomitrion corallioidesskulinatka korálováCRMechorosty
2323Gymnomitrion obtusumskulinatka tupáREMechorosty
2324Gymnostomum calcareumholoret vápnomilnýDDMechorosty
2325Gymnostomum viridulumholoret zelenýVUMechorosty
2326Gyroweisia tenuisnahoústka útláVUMechorosty
2327Hamatocaulis vernicosussrpnatka fermežováVUMechorosty
2328Haplomitrium hookeripřímenka HookerovaCRMechorosty
2329Harpanthus flotovianusnivenka FlotowovaVUMechorosty
2330Harpanthus scutatusnivenka štítovitáENMechorosty
2331Hedwigia stellatatěhovec hvězdovitýDDMechorosty
2332Helodium blandowiiplstnatec rašelinnýENMechorosty
2333Hennediella heimiihennediella Heimova, pozemnička HeimovaDDMechorosty
2334Herzogiella striatellakornice odstáláNTMechorosty
2335Heterocladium dimorphumrůznolístek dvojtvárnýNTMechorosty
2336Heterogemma capitataVUMechorosty
2337Hilpertia velenovskyihilpertia Velenovského, kroucenec VelenovskéhoCRMechorosty
2338Hookeria lucenskápuška skvěláNTMechorosty
2339Hygrobiella laxifoliamokřanka oddálenáVUMechorosty
2340Hylocomiastrum pyrenaicumVUMechorosty
2341Hymenostylium recurvirostrumštíhlík křivozobýVUMechorosty
2342Hypnum callichroumrokyt příjemnýENMechorosty
2343Hypnum cupressiforme var. heseleriDDMechorosty
2344Hypnum cupressiforme var. subjulaceumNTMechorosty
2345Hypnum fertilerokyt plazivýCRMechorosty
2346Hypnum imponensrokyt nádhernýCRMechorosty
2347Hypnum recurvatumrokyt svazčitýCRMechorosty
2348Hypnum revolutum var. dolomiticumrokyt dolomitovýREMechorosty
2349Hypnum sauterirokyt SauterůvCRMechorosty
2350Isopaches bicrenatusNTMechorosty
2351Isopterygiopsis muellerianabělovec MüllerůvCRMechorosty
2352Isopterygiopsis pulchellabělovec překrásnýCRMechorosty
2353Jungermannia atrovirenstrsenka tmavozelenáVUMechorosty
2354Jungermannia pumilatrsenka drobnáNTMechorosty
2355Kiaeria falcataveleška srpovitáENMechorosty
2356Kiaeria glacialisveleška ledovcováREMechorosty
2357Kurzia paucifloraskřížovec štětinovitýVUMechorosty
2358Kurzia trichocladosskřížovec vláskovitýENMechorosty
2359Leiocolea badensisVUMechorosty
2360Leiocolea heterocolposCRMechorosty
2361Lescuraea mutabilisřásnatka pruhovanáENMechorosty
2362Lescuraea patensřásnatka otevřenáENMechorosty
2363Lescuraea plicataENMechorosty
2364Lescuraea radicosařásnatka vlášenitáENMechorosty
2365Lescuraea saxicolařásnatka skalníDDMechorosty
2366Liochlaena lanceolataNTMechorosty
2367Liochlaena subulataCRMechorosty
2368Loeskeobryum brevirostreNTMechorosty
2369Lophozia ascendenskřižítka vystoupaváENMechorosty
2370Lophozia wenzeliikřižítka WenzelovaCRMechorosty
2371Lophoziopsis longidensNTMechorosty
2372Mannia fragransmozolka vonnáNTMechorosty
2373Mannia gracilisENMechorosty
2374Mannia triandramozolka skalníCRMechorosty
2375Marsupella funckiiobrutka FunckovaNTMechorosty
2376Marsupella sparsifoliaobrutka řídkolistáCRMechorosty
2377Marsupella spruceiobrutka SpruceovaENMechorosty
2378Meesia longisetapoparka dlouhoštětáREMechorosty
2379Meesia triquetrapoparka třířadáCRMechorosty
2380Meesia uliginosapoparka bažinnáCRMechorosty
2381Metzgeria violaceakroknice keříčkovitáVUMechorosty
2382Microbryum davallianum var. conicumCRMechorosty
2383Microbryum davallianum var. davallianumVUMechorosty
2384Microbryum floerkeanumdrobnomech FloerkeůvVUMechorosty
2385Microbryum starckeanumdrobnomech StarkeůvDDMechorosty
2386Microeurhynchium pumilumDDMechorosty
2387Microlejeunea ulicinaCRMechorosty
2388Mielichhoferia mielichhoferianaměďovka MielichhoferovaCRMechorosty
2389Mnium thomsoniiměřík rovnohrotýCRMechorosty
2390Moerckia blyttiioleška BlyttovaENMechorosty
2391Moerckia flotovianaCRMechorosty
2392Myurella julaceapenízkovec jehnědovitýENMechorosty
2393Nardia compressaokružnice stlačenáVUMechorosty
2394Nardia insectaokružnice zaříznutáDDMechorosty
2395Neckera menziesiiCRMechorosty
2396Neckera pennatasourubka zpeřenáVUMechorosty
2397Neckera pumilasourubka drobnáREMechorosty
2398Notothylas orbicularisvycpálka okrouhláCRMechorosty
2399Nyholmiella gymnostomaREMechorosty
2400Obtusifolium obtusumENMechorosty
2401Ochyraea duriusculaNTMechorosty
2402Ochyraea mollisDDMechorosty
2403Ochyraea smithiiREMechorosty
2404Odontoschisma sphagnislatinatka rašeliníkováENMechorosty
2405Oncophorus wahlenbergiibradatka WahlenbergovaREMechorosty
2406Orthocaulis atlanticusREMechorosty
2407Orthothecium rufescensrovnoplodka červenáREMechorosty
2408Orthotrichum affine var. bohemicumDDMechorosty
2409Orthotrichum alpestrešurpek horskýCRMechorosty
2410Orthotrichum cupulatum var. ripariumREMechorosty
2411Orthotrichum moravicumDDMechorosty
2412Orthotrichum patensšurpek otevřenýNTMechorosty
2413Orthotrichum rogerišurpek RogerůvVUMechorosty
2414Orthotrichum rupestrešurpek skalníVUMechorosty
2415Orthotrichum scanicumšurpek běločepkaCRMechorosty
2416Orthotrichum stellatumšurpek hvězdovitýCRMechorosty
2417Orthotrichum tenellumšurpek útlýDDMechorosty
2418Orthotrichum urnigerumšurpek ohrnutýVUMechorosty
2419Oxymitra incrassataopatka šupinatáENMechorosty
2420Pallavicinia lyelliinetřebka LyellovaCRMechorosty
2421Paludella squarrosabažinník kostrbatýENMechorosty
2422Paraleucobryum sauteriširožebrec SauterůvREMechorosty
2423Philonotis capillarisvlahovka ArnellovaENMechorosty
2424Philonotis marchicavlahovka poříčníCRMechorosty
2425Philonotis tomentellavlahovka štíhláVUMechorosty
2426Physcomitrium eurystomumměchýřočepka široústáVUMechorosty
2427Physcomitrium sphaericumměchýřočepka kulovitáVUMechorosty
2428Plagiobryum zierijehnědovka stříbřitáENMechorosty
2429Plagiomnium mediumměřík prostředníNTMechorosty
2430Plagiopus oederianusvlášenitka OederovaVUMechorosty
2431Plagiothecium denticulatum var. obtusifoliumVUMechorosty
2432Plagiothecium latebricolalesklec dlouholistýVUMechorosty
2433Plagiothecium neckeroideumlesklec sourubkovitýENMechorosty
2434Platydictya jungermannioidesrokytnatka játrovkovitáCRMechorosty
2435Pogonatum nanumploníček nízkýVUMechorosty
2436Pohlia filumpaprutka štíhláVUMechorosty
2437Pohlia longicollaENMechorosty
2438Pohlia ludwigiipaprutka LudwigovaVUMechorosty
2439Pohlia lutescenspaprutka nažloutláDDMechorosty
2440Pohlia melanodonpaprutka načervenaláVUMechorosty
2441Pohlia nutans subsp. schimperipaprutka nicí SchimperovaNTMechorosty
2442Pohlia obtusifoliapaprutka kápovitáREMechorosty
2443Pohlia tundraepaprutka tundrováCRMechorosty
2444Polytrichastrum sexangulareploník šestihrannýREMechorosty
2445Porella arboris-vitaepodhořanka leskláNTMechorosty
2446Porella cordaeanapodhořanka CordovaNTMechorosty
2447Pottiopsis caespitosaCRMechorosty
2448Pseudobryum cinclidioidesměřík sítozoubkovitýENMechorosty
2449Pseudocrossidium revolutumpatřásnatka ohrnutáENMechorosty
2450Pseudoleskeella rupestrisřetízkovec skalníVUMechorosty
2451Pseudoleskeella tectorumřetízkovec střešníCRMechorosty
2452Pterygoneurum lamellatumlupenitka lištnatáENMechorosty
2453Pterygoneurum subsessilelupenitka přisedláVUMechorosty
2454Ptychomitrium polyphyllummnoholistec řáskatýREMechorosty
2455Pyramidula tetragonajehlancovka čtyřbokáCRMechorosty
2456Racomitrium macounii subsp. macouniizoubkočepka Macounova praváENMechorosty
2457Radula lindenbergianastruhatka LindenbergovaVUMechorosty
2458Reboulia hemisphaericakoženka polokulovitáNTMechorosty
2459Rhabdoweisia crenulatapruhovka vroubkovanáENMechorosty
2460Rhabdoweisia crispatapruhovka zoubkovanáNTMechorosty
2461Rhizomnium pseudopunctatumměřík kulatoplodýENMechorosty
2462Rhynchostegiella tenellaúzkolistec štíhlýNTMechorosty
2463Rhynchostegiella teneriffaeENMechorosty
2464Rhynchostegium megapolitanumzobanitka otočenáVUMechorosty
2465Rhynchostegium rotundifoliumzobanitka okrouhlolistáENMechorosty
2466Riccardia chamedryfoliastěkovec vykrajovanýVUMechorosty
2467Riccardia incurvatastěkovec zakřivenýVUMechorosty
2468Riccia canaliculatatrhutka žlábkovitáDDMechorosty
2469Riccia cavernosatrhutka dutinkatáNTMechorosty
2470Riccia ciliatatrhutka chlupatáNTMechorosty
2471Riccia ciliiferatrhutka brvitáNTMechorosty
2472Riccia huebenerianatrhutka HübenerovaENMechorosty
2473Riccia papillosatrhutka papilnatáCRMechorosty
2474Riccia rhenanatrhutka rýnskáNTMechorosty
2475Riccia warnstorfiitrhutka WarnstorfovaVUMechorosty
2476Ricciocarpos natansnalžovka plovoucíNTMechorosty
2477Saelania glaucescenssivínka nasivěláENMechorosty
2478Sarmentypnum sarmentosumNTMechorosty
2479Scapania aequilobakýlnatka stejnolaločnáNTMechorosty
2480Scapania apiculatakýlnatka špičatáCRMechorosty
2481Scapania asperakýlnatka drsnáVUMechorosty
2482Scapania calcicolakýlnatka vápencováENMechorosty
2483Scapania carinthiaca var. massalongoikýlnatka MassalongovaREMechorosty
2484Scapania compactakýlnatka složenáDDMechorosty
2485Scapania cuspiduligerakýlnatka přišpičatěláVUMechorosty
2486Scapania gymnostomophilakýlnatka vzácnáENMechorosty
2487Scapania helveticakýlnatka švýcarskáCRMechorosty
2488Scapania lingulatakýlnatka drobnolistáENMechorosty
2489Scapania mucronatakýlnatka ostnitáDDMechorosty
2490Scapania paludicolakýlnatka bažinnáVUMechorosty
2491Scapania paludosakýlnatka močálováVUMechorosty
2492Scapania parvifoliakýlnatka malolistáCRMechorosty
2493Scapania praetervisakýlnatka opomíjenáVUMechorosty
2494Scapania scandicakýlnatka vystoupaváDDMechorosty
2495Scapania subalpinakýlnatka horskáNTMechorosty
2496Schistidium confertumklanozoubek hustotrsýVUMechorosty
2497Schistidium flaccidumklanozoubek poduškovitýENMechorosty
2498Schistochilopsis grandiretisVUMechorosty
2499Schistochilopsis opacifoliaDDMechorosty
2500Schljakovia kunzeanaENMechorosty
2501Schljakovianthus quadrilobusENMechorosty
2502Sciuro-hypnum flotowianumDDMechorosty
2503Scorpidium cossoniištírovec prostředníNTMechorosty
2504Scorpidium revolvensštírovec závitkolistýENMechorosty
2505Scorpidium scorpioidesštírovec dutolistýENMechorosty
2506Seligeria acutifoliakápěnka ostrolistáVUMechorosty
2507Seligeria calcareakápěnka vápencováENMechorosty
2508Seligeria campylopodakápěnka křivoštětáVUMechorosty
2509Seligeria patulakápěnka rozevřenáDDMechorosty
2510Seligeria pusillakápěnka maličkáVUMechorosty
2511Solenostoma confertissimumVUMechorosty
2512Solenostoma hyalinumNTMechorosty
2513Solenostoma subellipticumVUMechorosty
2514Sphagnum affinerašeliník střecholistýVUMechorosty
2515Sphagnum austiniirašeliník AustinůvREMechorosty
2516Sphagnum contortumrašeliník modřínovýNTMechorosty
2517Sphagnum fuscumrašeliník hnědýNTMechorosty
2518Sphagnum inundatumrašeliník splývavýDDMechorosty
2519Sphagnum mollerašeliník měkkýREMechorosty
2520Sphagnum obtusumrašeliník tupolistýNTMechorosty
2521Sphagnum platyphyllumrašeliník širolistýCRMechorosty
2522Sphenolobus saxicolaVUMechorosty
2523Splachnum ampullaceumvolatka baňatáNTMechorosty
2524Splachnum sphaericumvolatka kulatáNTMechorosty
2525Stegonia latifoliaširolistka stříbřitáREMechorosty
2526Streblotrichum commutatumDDMechorosty
2527Streblotrichum enderesiiREMechorosty
2528Syntrichia caninervis var. gypsophilaDDMechorosty
2529Syntrichia fragilisrourkatec křehkýCRMechorosty
2530Syntrichia laevipilarourkatec hladkýDDMechorosty
2531Syntrichia latifoliarourkatec širolistýNTMechorosty
2532Syntrichia norvegicarourkatec norskýCRMechorosty
2533Syzygiella autumnalisVUMechorosty
2534Targionia hypophyllaborečka vzácnáCRMechorosty
2535Tayloria serratamrvenka pilovitáENMechorosty
2536Tayloria splachnoidesmrvenka volatkovitáREMechorosty
2537Tayloria tenuismrvenka štíhláENMechorosty
2538Tetralophozia setiformistoporec štětinatýVUMechorosty
2539Tetraplodon angustatussouzubka zúženáVUMechorosty
2540Tetraplodon mnioidessouzubka měříkovitáVUMechorosty
2541Tetrodontium brownianumchudozubík BrownůvNTMechorosty
2542Tetrodontium ovatumchudozubík vejčitýDDMechorosty
2543Tetrodontium repandumchudozubík zahnutýNTMechorosty
2544Thamnobryum neckeroidesENMechorosty
2545Timmia austriacapodnožitka rakouskáREMechorosty
2546Timmia bavaricapodnožitka bavorskáENMechorosty
2547Tomentypnum nitensvlasolistec vlhkomilnýNTMechorosty
2548Tortella squarrosaNTMechorosty
2549Tortula atrovirenskroucenec tmavýCRMechorosty
2550Tortula cernuakroucenec nicíREMechorosty
2551Tortula hoppeanakroucenec širolistýENMechorosty
2552Tortula inermiskroucenec bezbrannýCRMechorosty
2553Tortula lingulatakroucenec jazykovitýCRMechorosty
2554Tortula mucronifoliakroucenec hrotitýCRMechorosty
2555Tortula schimperiDDMechorosty
2556Trematodon ambiguusděrozub pochybnýCRMechorosty
2557Trichostomum brachydontiumvlasoústka žlutozelenáDDMechorosty
2558Ulota coarctatakadeřavec kyjovitýCRMechorosty
2559Ulota drummondiikadeřavec DrummondůvREMechorosty
2560Ulota hutchinsiaekadeřavec západníENMechorosty
2561Warnstorfia pseudostramineasrpnatka žlutaváENMechorosty
2562Weissia rostellatatermovka zobánkatáDDMechorosty
2563Weissia rutilanstermovka ostnitáENMechorosty
2564Weissia squarrosatermovka kostrbatáVUMechorosty
2565Weissia wimmerianaVUMechorosty
2566Zygodon dentatuszrnitka zubatáNTMechorosty
2567Zygodon rupestriszrnitka skalníNTMechorosty
2568Zygodon viridissimuszrnitka zelenáENMechorosty
2569Achillea asplenifoliařebříček sleziníkolistýCRCévnaté rostliny
2570Achillea setaceařebříček štětinolistýNTCévnaté rostliny
2571Acinos arvensis subsp. villosuspamětník rolní chlupatýDDCévnaté rostliny
2572Aconitum anthoraoměj jedhojNTCévnaté rostliny
2573Aconitum firmum subsp. moravicumoměj tuhý moravskýVUCévnaté rostliny
2574Aconitum lycoctonum subsp. vulpariaoměj vlčí mor žláznatýDDCévnaté rostliny
2575Adenophora liliifoliazvonovec liliolistýCRCévnaté rostliny
2576Adonis aestivalishlaváček letníNTCévnaté rostliny
2577Adonis flammeahlaváček plamennýCRCévnaté rostliny
2578Adonis vernalishlaváček jarníVUCévnaté rostliny
2579Aethusa cynapioidestetlucha kozí pysk vznešenáNTCévnaté rostliny
2580Agrimonia procerařepík vonnýNTCévnaté rostliny
2581Agropyron pectinatumžitňák hřebenitýCRCévnaté rostliny
2582Agrostemma githagokoukol polníCRCévnaté rostliny
2583Agrostis alpinapsineček alpskýENCévnaté rostliny
2584Agrostis rupestrispsineček skalníENCévnaté rostliny
2585Aira caryophylleaovsíček obecnýCRCévnaté rostliny
2586Aira praecoxovsíček časnýENCévnaté rostliny
2587Ajuga chamaepityszběhovec trojklaný pravýCRCévnaté rostliny
2588Ajuga pyramidaliszběhovec jehlancovitýENCévnaté rostliny
2589Alcea biennistopolovka bledáENCévnaté rostliny
2590Alchemilla balticakontryhel baltskýENCévnaté rostliny
2591Alchemilla filicauliskontryhel tenkolodyžnýDDCévnaté rostliny
2592Alchemilla filicaulis subsp. filicauliskontryhel tenkolodyžný pravýDDCévnaté rostliny
2593Alchemilla filicaulis subsp. vestitakontryhel tenkolodyžný chlupatýDDCévnaté rostliny
2594Alchemilla fissakontryhel rozeklanýENCévnaté rostliny
2595Alchemilla flabellatakontryhel vějířovitýDDCévnaté rostliny
2596Alchemilla glabricauliskontryhel lysolodyžnýDDCévnaté rostliny
2597Alchemilla obtusakontryhel tupýDDCévnaté rostliny
2598Alchemilla obtusa subsp. obtusakontryhel tupý pravýVUCévnaté rostliny
2599Alchemilla obtusa subsp. trapezialiskontryhel tupý lichoběžníkovýDDCévnaté rostliny
2600Alchemilla propinquakontryhel příbuznýDDCévnaté rostliny
2601Alchemilla reniformiskontryhel ledvinitýVUCévnaté rostliny
2602Alchemilla stramineakontryhel slámožlutýNTCévnaté rostliny
2603Alchemilla suaviskontryhel příjemnýENCévnaté rostliny
2604Alchemilla ursinakontryhel medvědíNTCévnaté rostliny
2605Alchemilla walasiikontryhel WalasůvDDCévnaté rostliny
2606Aldrovanda vesiculosaaldrovandka měchýřkatáRECévnaté rostliny
2607Alisma gramineumžabník trávolistýENCévnaté rostliny
2608Allium angulosumčesnek hranatýNTCévnaté rostliny
2609Allium carinatumčesnek kýlnatýNTCévnaté rostliny
2610Allium flavumčesnek žlutýNTCévnaté rostliny
2611Allium rotundumčesnek kulovitýNTCévnaté rostliny
2612Allium schoenoprasum subsp. schoenoprasumpažitka pobřežní praváNTCévnaté rostliny
2613Allium sphaerocephalončesnek kulatohlavýENCévnaté rostliny
2614Allium strictumčesnek tuhýENCévnaté rostliny
2615Allium victorialisčesnek hadíENCévnaté rostliny
2616Alnus alnobetulaolše zelenáVUCévnaté rostliny
2617Althaea officinalisproskurník lékařskýENCévnaté rostliny
2618Alyssum montanum subsp. gmeliniitařice horská GmelinovaNTCévnaté rostliny
2619Amaranthus blitumlaskavec hrubozelVUCévnaté rostliny
2620Amaranthus graecizans subsp. sylvestrislaskavec úzkolistý planýRECévnaté rostliny
2621Anacamptis pyramidalisrudohlávek jehlancovitýCRCévnaté rostliny
2622Anagallis foeminadrchnička modráNTCévnaté rostliny
2623Andromeda polifoliakyhanka sivolistáVUCévnaté rostliny
2624Androsace elongatapochybek prodlouženýNTCévnaté rostliny
2625Androsace maximapochybek největšíCRCévnaté rostliny
2626Androsace septentrionalispochybek severníCRCévnaté rostliny
2627Anemone narcissiflorasasanka narcisokvětáCRCévnaté rostliny
2628Anemone sylvestrissasanka lesníENCévnaté rostliny
2629Angelica palustrismatizna bahenníCRCévnaté rostliny
2630Angelica sylvestris subsp. montanaděhel lesní horskýDDCévnaté rostliny
2631Antennaria dioicakociánek dvoudomýENCévnaté rostliny
2632Anthemis austriacarmen rakouskýNTCévnaté rostliny
2633Anthemis cotularmen smrdutýENCévnaté rostliny
2634Anthemis ruthenicarmen rusínskýNTCévnaté rostliny
2635Anthemis tinctoriarmen barvířskýDDCévnaté rostliny
2636Anthemis tinctoria subsp. subtinctoriarmen barvířský nepravýNTCévnaté rostliny
2637Anthemis tinctoria subsp. tinctoriarmen barvířský pravýDDCévnaté rostliny
2638Anthericum liliagobělozářka liliovitáNTCévnaté rostliny
2639Anthriscus caucaliskerblík obecnýENCévnaté rostliny
2640Anthyllis vulneraria subsp. carpaticaúročník bolhoj karpatskýDDCévnaté rostliny
2641Anthyllis vulneraria subsp. polyphyllaúročník bolhoj mnoholistýDDCévnaté rostliny
2642Apera interruptachundelka přetrhovanáRECévnaté rostliny
2643Aphanes arvensisnepatrnec rolníNTCévnaté rostliny
2644Aphanes australisnepatrnec drobnoplodýVUCévnaté rostliny
2645Aposeris foetidarazilka smrdutáCRCévnaté rostliny
2646Aquilegia vulgarisorlíček obecnýNTCévnaté rostliny
2647Arabis nemorensishuseník hajníENCévnaté rostliny
2648Arabis pauciflorahuseník chudokvětýNTCévnaté rostliny
2649Arabis sagittatahuseník střelovitýNTCévnaté rostliny
2650Arabis sudeticahuseník sudetskýENCévnaté rostliny
2651Arabis turritahuseník převislýVUCévnaté rostliny
2652Arctostaphylos uva-ursimedvědice lékařskáENCévnaté rostliny
2653Aremonia agrimonoidesřepíček řepíkovitýVUCévnaté rostliny
2654Arenaria grandiflorapísečnice velkokvětáVUCévnaté rostliny
2655Arenaria leptocladospísečnice tenkovětváDDCévnaté rostliny
2656Aristolochia clematitispodražec křovištníNTCévnaté rostliny
2657Armeria vulgaristrávnička obecnáNTCévnaté rostliny
2658Armeria vulgaris subsp. serpentinitrávnička obecná hadcováVUCévnaté rostliny
2659Armeria vulgaris subsp. vulgaristrávnička obecná praváNTCévnaté rostliny
2660Arnica montanaprha arnikaNTCévnaté rostliny
2661Arnoseris minimapísečnatka nejmenšíCRCévnaté rostliny
2662Artemisia albapelyněk bílýCRCévnaté rostliny
2663Artemisia panciciipelyněk PančićůvENCévnaté rostliny
2664Artemisia ponticapelyněk pontickýNTCévnaté rostliny
2665Artemisia scopariapelyněk metlatýENCévnaté rostliny
2666Arum cylindraceumárón východníNTCévnaté rostliny
2667Arum maculatumárón plamatýNTCévnaté rostliny
2668Asperugo procumbensostrolist poléhavýNTCévnaté rostliny
2669Asperula arvensismařinka rolníRECévnaté rostliny
2670Asperula tinctoriamařinka barvířskáDDCévnaté rostliny
2671Asperula tinctoria subsp. hungarorummařinka barvířská brvitáDDCévnaté rostliny
2672Asperula tinctoria subsp. tinctoriamařinka barvířská praváNTCévnaté rostliny
2673Asplenium adiantum-nigrumsleziník netíkovitýCRCévnaté rostliny
2674Asplenium adulterinumsleziník nepravýVUCévnaté rostliny
2675Asplenium cuneifoliumsleziník hadcovýVUCévnaté rostliny
2676Asplenium trichomanes subsp. hastatumsleziník červený hrálovitýENCévnaté rostliny
2677Asplenium trichomanes subsp. pachyrachissleziník červený zakřivenýNTCévnaté rostliny
2678Asplenium viridesleziník zelenýNTCévnaté rostliny
2679Aster alpinushvězdnice alpskáENCévnaté rostliny
2680Aster amellushvězdnice chlumníNTCévnaté rostliny
2681Aster amellus subsp. amellushvězdnice chlumní praváNTCévnaté rostliny
2682Aster amellus subsp. bessarabicushvězdnice chlumní velkoúbornáNTCévnaté rostliny
2683Aster linosyrishvězdnice zlatovlásekNTCévnaté rostliny
2684Aster tripolium subsp. pannonicushvězdnice panonskáCRCévnaté rostliny
2685Astragalus arenariuskozinec písečnýCRCévnaté rostliny
2686Astragalus asperkozinec drsnýRECévnaté rostliny
2687Astragalus austriacuskozinec rakouskýNTCévnaté rostliny
2688Astragalus danicuskozinec dánskýNTCévnaté rostliny
2689Astragalus exscapuskozinec bezlodyžnýENCévnaté rostliny
2690Astragalus onobrychiskozinec vičencovitýNTCévnaté rostliny
2691Atriplex prostrata subsp. latifolialebeda hrálovitá širokolistáNTCévnaté rostliny
2692Atriplex rosealebeda růžováCRCévnaté rostliny
2693Aurinia saxatilis subsp. arduinitařice skalníNTCévnaté rostliny
2694Avena strigosaoves hubenýRECévnaté rostliny
2695Avenula planiculmisovsíř dvouříznýENCévnaté rostliny
2696Avenula pratensis subsp. hirtifoliaovsíř luční chlupatýDDCévnaté rostliny
2697Barbarea vulgaris subsp. arcuatabarborka obecná obloučnatáDDCévnaté rostliny
2698Bartsia alpinalepnice alpskáENCévnaté rostliny
2699Batrachium aquatilelakušník vodníDDCévnaté rostliny
2700Batrachium baudotiilakušník BaudotůvENCévnaté rostliny
2701Batrachium circinatumlakušník okrouhlýNTCévnaté rostliny
2702Batrachium penicillatumlakušník štětičkovýVUCévnaté rostliny
2703Batrachium rioniilakušník RionůvVUCévnaté rostliny
2704Berberis vulgarisdřišťál obecnýNTCévnaté rostliny
2705Berula erectapotočník vzpřímenýNTCévnaté rostliny
2706Betula carpaticabříza karpatskáDDCévnaté rostliny
2707Betula humilisbříza nízkáRECévnaté rostliny
2708Betula nanabříza trpasličíENCévnaté rostliny
2709Betula oycoviensisbříza ojcovskáENCévnaté rostliny
2710Bifora radiansštěničník paprskujícíCRCévnaté rostliny
2711Blysmus compressusskřípinka smáčknutáENCévnaté rostliny
2712Bolboschoenus koshewnikowiikamyšník polníNTCévnaté rostliny
2713Bolboschoenus maritimuskamyšník přímořskýVUCévnaté rostliny
2714Bolboschoenus yagarakamyšník vrcholičnatýNTCévnaté rostliny
2715Bothriochloa ischaemumvousatka prstnatáNTCévnaté rostliny
2716Botrychium lunariavratička měsíčníVUCévnaté rostliny
2717Botrychium matricariifoliumvratička heřmánkolistáENCévnaté rostliny
2718Botrychium multifidumvratička mnohoklanáCRCévnaté rostliny
2719Botrychium simplexvratička jednoducháRECévnaté rostliny
2720Bromus arvensissveřep rolníCRCévnaté rostliny
2721Bromus commutatussveřep lučníDDCévnaté rostliny
2722Bromus racemosussveřep hroznatýCRCévnaté rostliny
2723Bromus ramosussveřep větevnatýNTCévnaté rostliny
2724Bromus secalinussveřep stoklasaCRCévnaté rostliny
2725Bromus squarrosussveřep kostrbatýCRCévnaté rostliny
2726Buphthalmum salicifoliumvolovec vrbolistýENCévnaté rostliny
2727Bupleurum affineprorostlík prutnatýCRCévnaté rostliny
2728Bupleurum longifoliumprorostlík dlouholistýENCévnaté rostliny
2729Bupleurum longifolium subsp. longifoliumprorostlík dlouholistý pravýENCévnaté rostliny
2730Bupleurum longifolium subsp. vapincenseprorostlík dlouholistý fialovýENCévnaté rostliny
2731Bupleurum rotundifoliumprorostlík okrouhlolistýCRCévnaté rostliny
2732Bupleurum tenuissimumprorostlík nejtenčíCRCévnaté rostliny
2733Butomus umbellatusšmel okoličnatýNTCévnaté rostliny
2734Calamagrostis phragmitoidestřtina nachováVUCévnaté rostliny
2735Calamagrostis pseudophragmitestřtina pobřežníENCévnaté rostliny
2736Calamagrostis strictatřtina přehlíženáENCévnaté rostliny
2737Calamagrostis variatřtina pestráENCévnaté rostliny
2738Calla palustrisďáblík bahenníNTCévnaté rostliny
2739Callitriche hermaphroditicahvězdoš podzimníCRCévnaté rostliny
2740Callitriche platycarpahvězdoš hranoplodýNTCévnaté rostliny
2741Caltha palustris subsp. cornutablatouch bahenní růžkatýDDCévnaté rostliny
2742Caltha palustris subsp. laetablatouch bahenní horskýDDCévnaté rostliny
2743Campanula barbatazvonek vousatýVUCévnaté rostliny
2744Campanula bohemicazvonek českýVUCévnaté rostliny
2745Campanula bononiensiszvonek boloňskýVUCévnaté rostliny
2746Campanula cervicariazvonek hadincovitýCRCévnaté rostliny
2747Campanula gelidazvonek jesenickýENCévnaté rostliny
2748Campanula gentiliszvonek jemnýNTCévnaté rostliny
2749Campanula glomerata subsp. farinosazvonek klubkatý pomoučenýVUCévnaté rostliny
2750Campanula latifoliazvonek širokolistýNTCévnaté rostliny
2751Campanula moravicazvonek moravskýNTCévnaté rostliny
2752Campanula rotundifolia subsp. sudeticazvonek okrouhlolistý sudetskýENCévnaté rostliny
2753Campanula sibiricazvonek sibiřskýNTCévnaté rostliny
2754Cardamine amara subsp. opiciiřeřišnice hořká OpizovaENCévnaté rostliny
2755Cardamine dentatařeřišnice bahenníNTCévnaté rostliny
2756Cardamine matthioliřeřišnice MatthiolihoNTCévnaté rostliny
2757Cardamine parviflorařeřišnice malokvětáENCévnaté rostliny
2758Cardamine resedifoliařeřišnice rýtolistáENCévnaté rostliny
2759Cardamine trifoliařeřišnice trojlistáNTCévnaté rostliny
2760Cardaminopsis arenosa subsp. borbasiiřeřišničník písečný BorbásůvDDCévnaté rostliny
2761Cardaminopsis petraeařeřišničník skalníVUCévnaté rostliny
2762Carduus nutansbodlák nicíNTCévnaté rostliny
2763Carex acuta subsp. intermediaostřice štíhlá prostředníDDCévnaté rostliny
2764Carex albaostřice bíláVUCévnaté rostliny
2765Carex appropinquataostřice odchylnáNTCévnaté rostliny
2766Carex aterrimaostřice nejtmavšíENCévnaté rostliny
2767Carex atrataostřice tmaváENCévnaté rostliny
2768Carex bigelowii subsp. rigidaostřice Bigelowova tuháENCévnaté rostliny
2769Carex buxbaumiiostřice BuxbaumovaENCévnaté rostliny
2770Carex capillarisostřice vláskovitáENCévnaté rostliny
2771Carex cespitosaostřice trsnatáNTCévnaté rostliny
2772Carex chabertiiostřice ChabertovaNTCévnaté rostliny
2773Carex chordorrhizaostřice šlahounovitáENCévnaté rostliny
2774Carex curvataostřice křivoklasáNTCévnaté rostliny
2775Carex davallianaostřice DavallovaENCévnaté rostliny
2776Carex depressa subsp. transsilvanicaostřice zakrslá transylvánskáENCévnaté rostliny
2777Carex diandraostřice přiobláENCévnaté rostliny
2778Carex digitata var. pallensostřice prstnatá bledopleváDDCévnaté rostliny
2779Carex dioicaostřice dvoudomáENCévnaté rostliny
2780Carex distansostřice oddálenáNTCévnaté rostliny
2781Carex distichaostřice dvouřadáNTCévnaté rostliny
2782Carex divulsaostřice přetrhovanáNTCévnaté rostliny
2783Carex elataostřice vyvýšenáVUCévnaté rostliny
2784Carex ericetorumostřice vřesovištníENCévnaté rostliny
2785Carex flavaostřice rusáNTCévnaté rostliny
2786Carex fritschiiostřice doubravníVUCévnaté rostliny
2787Carex hartmaniiostřice HartmanovaNTCévnaté rostliny
2788Carex hordeistichosostřice ječmenovitáENCévnaté rostliny
2789Carex hostianaostřice HostovaENCévnaté rostliny
2790Carex humilisostřice nízkáNTCévnaté rostliny
2791Carex lasiocarpaostřice plstnatoplodáNTCévnaté rostliny
2792Carex leersianaostřice mnoholistáNTCévnaté rostliny
2793Carex lepidocarpaostřice šupinoplodáENCévnaté rostliny
2794Carex limosaostřice bažinnáVUCévnaté rostliny
2795Carex melanostachyaostřice černoklasáENCévnaté rostliny
2796Carex micheliiostřice MicheliovaNTCévnaté rostliny
2797Carex obtusataostřice přítupáCRCévnaté rostliny
2798Carex ornithopodaostřice ptačí nožkaVUCévnaté rostliny
2799Carex paucifloraostřice chudokvětáNTCévnaté rostliny
2800Carex pauperculaostřice vrchovištní zaplavovanáENCévnaté rostliny
2801Carex pediformisostřice tlapkatáNTCévnaté rostliny
2802Carex pediformis subsp. macrouraostřice velkonoháENCévnaté rostliny
2803Carex pediformis subsp. rhizodesostřice tlapkatá velkonoháNTCévnaté rostliny
2804Carex pseudobrizoidesostřice pískomilnáCRCévnaté rostliny
2805Carex pseudocyperusostřice nedošáchorNTCévnaté rostliny
2806Carex pulicarisostřice blešníENCévnaté rostliny
2807Carex ripariaostřice pobřežníNTCévnaté rostliny
2808Carex rupestrisostřice skalníCRCévnaté rostliny
2809Carex secalinaostřice žitnáENCévnaté rostliny
2810Carex stenophyllaostřice úzkolistáVUCévnaté rostliny
2811Carex strigosaostřice hubenáVUCévnaté rostliny
2812Carex supinaostřice drobnáNTCévnaté rostliny
2813Carex umbrosaostřice stinnáNTCévnaté rostliny
2814Carex vaginataostřice pochvatáENCévnaté rostliny
2815Carex viridulaostřice pozdníVUCévnaté rostliny
2816Carex viridula subsp. pseudoscandinavicaostřice pozdní krkonošskáCRCévnaté rostliny
2817Carlina acaulis subsp. caulescenspupava bezlodyžná prodlouženáENCévnaté rostliny
2818Carlina biebersteiniipupava BiebersteinovaDDCévnaté rostliny
2819Carlina biebersteinii subsp. biebersteiniipupava Biebersteinova praváDDCévnaté rostliny
2820Carlina biebersteinii subsp. brevibracteatapupava Biebersteinova prostředníDDCévnaté rostliny
2821Carlina biebersteinii subsp. sudeticapupava Biebersteinova jesenickáCRCévnaté rostliny
2822Catabrosa aquaticaodemka vodníCRCévnaté rostliny
2823Caucalis platycarposdejvorec velkoplodýDDCévnaté rostliny
2824Caucalis platycarpos subsp. muricatadejvorec velkoplodý osténkatýDDCévnaté rostliny
2825Caucalis platycarpos subsp. platycarposdejvorec velkoplodý pravýVUCévnaté rostliny
2826Centaurea erdnerichrpa ErdnerovaNTCévnaté rostliny
2827Centaurea jacea subsp. angustifoliachrpa luční úzkolistáDDCévnaté rostliny
2828Centaurea montanachrpa horskáENCévnaté rostliny
2829Centaurea montana subsp. mollischrpa horská měkkáCRCévnaté rostliny
2830Centaurea montana subsp. montanachrpa horská praváENCévnaté rostliny
2831Centaurea phrygiachrpa třepenitáENCévnaté rostliny
2832Centaurea stenolepischrpa úzkoperáENCévnaté rostliny
2833Centaurea triumfettii subsp. axillarischrpa chlumníNTCévnaté rostliny
2834Centaurium littorale subsp. compressumzeměžluč přímořská slatinnáCRCévnaté rostliny
2835Centaurium pulchellumzeměžluč spaniláVUCévnaté rostliny
2836Centunculus minimusdrobýšek nejmenšíCRCévnaté rostliny
2837Cephalanthera damasoniumokrotice bíláNTCévnaté rostliny
2838Cephalanthera longifoliaokrotice dlouholistáNTCévnaté rostliny
2839Cephalanthera rubraokrotice červenáENCévnaté rostliny
2840Cerastium alsinifoliumrožec kuřičkolistýENCévnaté rostliny
2841Cerastium brachypetalumrožec krátkoplátečnýNTCévnaté rostliny
2842Cerastium dubiumrožec pochybnýVUCévnaté rostliny
2843Cerastium fontanumrožec prameništníVUCévnaté rostliny
2844Cerastium pumilumrožec nízkýNTCévnaté rostliny
2845Cerastium tenoreanumrožec TenoreůvENCévnaté rostliny
2846Ceratocephala testiculatarohohlavec rovnorohýRECévnaté rostliny
2847Ceterach officinarumkyvor lékařskýCRCévnaté rostliny
2848Chamaecytisus albusčilimník bílýENCévnaté rostliny
2849Chamaecytisus austriacusčilimník rakouskýNTCévnaté rostliny
2850Chamaecytisus ratisbonensisčilimník řezenskýNTCévnaté rostliny
2851Chamaecytisus supinusčilimník nízkýNTCévnaté rostliny
2852Chamaecytisus virescensčilimník zelenavýNTCévnaté rostliny
2853Chenopodium bonus-henricusmerlík všedobrNTCévnaté rostliny
2854Chenopodium botrysmerlík hroznovýNTCévnaté rostliny
2855Chenopodium chenopodioidesmerlík slanomilnýENCévnaté rostliny
2856Chenopodium muralemerlík zedníCRCévnaté rostliny
2857Chenopodium opulifoliummerlík kalinolistýVUCévnaté rostliny
2858Chenopodium urbicummerlík městskýCRCévnaté rostliny
2859Chenopodium vulvariamerlík smrdutýENCévnaté rostliny
2860Chimaphila umbellatazimozelen okoličnatýCRCévnaté rostliny
2861Chondrilla juncearadyk prutnatýVUCévnaté rostliny
2862Chrysosplenium oppositifoliummokrýš vstřícnolistýNTCévnaté rostliny
2863Cicuta virosarozpuk jízlivýVUCévnaté rostliny
2864Cimicifuga europaeaploštičník evropskýENCévnaté rostliny
2865Cirsium acaulepcháč bezlodyžnýNTCévnaté rostliny
2866Cirsium brachycephalumpcháč krátkohlavýCRCévnaté rostliny
2867Cirsium pannonicumpcháč panonskýNTCévnaté rostliny
2868Cladium mariscusmařice pilovitáENCévnaté rostliny
2869Cleistogenes serotinadvouřadec pozdníENCévnaté rostliny
2870Clematis integrifoliaplamének celolistýCRCévnaté rostliny
2871Clematis rectaplamének přímýNTCévnaté rostliny
2872Cnidium dubiumjarva žilnatáVUCévnaté rostliny
2873Coeloglossum viridevemeníček zelenýENCévnaté rostliny
2874Conioselinum tataricumšabřina tatarskáENCévnaté rostliny
2875Conringia austriacahořinka rakouskáRECévnaté rostliny
2876Conringia orientalishořinka východníCRCévnaté rostliny
2877Corallorhiza trifidakorálice trojklanáVUCévnaté rostliny
2878Cornus sanguinea subsp. australissvída krvavá jižníDDCévnaté rostliny
2879Cornus sanguinea subsp. hungaricasvída krvavá uherskáDDCévnaté rostliny
2880Coronilla vaginalisčičorka pochvatáVUCévnaté rostliny
2881Coronopus squamatusvranožka šupinatáENCévnaté rostliny
2882Corrigiola littoralisdrobnokvět pobřežníCRCévnaté rostliny
2883Cortusa matthioli subsp. moravicakruhatka Matthiolova moravskáCRCévnaté rostliny
2884Corynephorus canescenspaličkovec šedavýNTCévnaté rostliny
2885Cotoneaster integerrimusskalník celokrajnýNTCévnaté rostliny
2886Cotoneaster melanocarpusskalník černoplodýENCévnaté rostliny
2887Crambe tatariakatrán tatarskýENCévnaté rostliny
2888Crataegus lindmaniihloh LindmanůvDDCévnaté rostliny
2889Crataegus praemonticolahloh křivokališnýDDCévnaté rostliny
2890Crepis conyzifoliaškarda velkoúbornáVUCévnaté rostliny
2891Crepis foetida subsp. rhoeadifoliaškarda smrdutá mákolistáNTCévnaté rostliny
2892Crepis mollisškarda měkkáNTCévnaté rostliny
2893Crepis mollis subsp. hieracioidesškarda měkká čertkusolistáNTCévnaté rostliny
2894Crepis mollis subsp. mollisškarda měkká praváCRCévnaté rostliny
2895Crepis pannonicaškarda panonskáCRCévnaté rostliny
2896Crepis praemorsaškarda ukousnutáENCévnaté rostliny
2897Crepis setosaškarda štětinkatáENCévnaté rostliny
2898Crepis sibiricaškarda sibiřskáCRCévnaté rostliny
2899Crepis tectorumškarda střešníNTCévnaté rostliny
2900Crocus albiflorusšafrán bělokvětýENCévnaté rostliny
2901Crocus heuffelianusšafrán karpatskýENCévnaté rostliny
2902Cruciata pedemontanasvízelka piemontskáENCévnaté rostliny
2903Crypsis aculeataskrytěnka bodlinatáCRCévnaté rostliny
2904Cryptogramma crispajinořadec kadeřavýVUCévnaté rostliny
2905Cucubalus baccifernadmutice bobulnatáNTCévnaté rostliny
2906Cuscuta approximatakokotice žlutaváCRCévnaté rostliny
2907Cuscuta epilinumkokotice hubilenRECévnaté rostliny
2908Cuscuta lupuliformiskokotice chmelováENCévnaté rostliny
2909Cynoglossum montanumužanka uherskáENCévnaté rostliny
2910Cyperus flavescensšáchor žlutavýCRCévnaté rostliny
2911Cyperus fuscusšáchor hnědýNTCévnaté rostliny
2912Cyperus michelianusšáchor MicheliůvENCévnaté rostliny
2913Cypripedium calceolusstřevíčník pantoflíčekVUCévnaté rostliny
2914Cystopteris dickieanapuchýřník hladkýDDCévnaté rostliny
2915Cystopteris sudeticapuchýřník sudetskýENCévnaté rostliny
2916Cytisus procumbensčilimník poléhavýNTCévnaté rostliny
2917Dactylis glomerata subsp. slovenicasrha laločnatá slovenskáDDCévnaté rostliny
2918Dactylorhiza bohemicaprstnatec českýCRCévnaté rostliny
2919Dactylorhiza curvifoliaprstnatec RussowůvRECévnaté rostliny
2920Dactylorhiza fuchsii subsp. fuchsiiprstnatec Fuchsův pravýNTCévnaté rostliny
2921Dactylorhiza fuchsii subsp. sooanaprstnatec Fuchsův SoóůvVUCévnaté rostliny
2922Dactylorhiza fuchsii subsp. sudeticaprstnatec Fuchsův chladnomilnýENCévnaté rostliny
2923Dactylorhiza incarnataprstnatec pleťovýENCévnaté rostliny
2924Dactylorhiza incarnata subsp. incarnataprstnatec pleťový pravýENCévnaté rostliny
2925Dactylorhiza incarnata subsp. serotinaprstnatec pleťový pozdníENCévnaté rostliny
2926Dactylorhiza maculata subsp. maculataprstnatec plamatý pravýDDCévnaté rostliny
2927Dactylorhiza maculata subsp. transsilvanicaprstnatec plamatý sedmihradskýENCévnaté rostliny
2928Dactylorhiza majalisprstnatec májovýNTCévnaté rostliny
2929Dactylorhiza majalis subsp. majalisprstnatec májový pravýNTCévnaté rostliny
2930Dactylorhiza majalis subsp. turfosaprstnatec májový rašelinnýENCévnaté rostliny
2931Dactylorhiza sambucinaprstnatec bezovýENCévnaté rostliny
2932Dactylorhiza traunsteineriprstnatec TraunsteinerůvCRCévnaté rostliny
2933Danthonia alpinatrojzubec lesostepníENCévnaté rostliny
2934Daphne cneorumlýkovec vonnýCRCévnaté rostliny
2935Delphinium elatumstračka vyvýšenáENCévnaté rostliny
2936Deschampsia cespitosa subsp. parviflorametlice trsnatá malokvětáDDCévnaté rostliny
2937Dianthus arenarius subsp. bohemicushvozdík písečný českýENCévnaté rostliny
2938Dianthus carthusianorum subsp. capillifronshvozdík kartouzek hadcovýENCévnaté rostliny
2939Dianthus carthusianorum subsp. latifoliushvozdík kartouzek širolistýNTCévnaté rostliny
2940Dianthus carthusianorum subsp. sudeticushvozdík kartouzek sudetskýENCévnaté rostliny
2941Dianthus gratianopolitanushvozdík sivýENCévnaté rostliny
2942Dianthus lumnitzerihvozdík LumnitzerůvVUCévnaté rostliny
2943Dianthus moravicushvozdík moravskýENCévnaté rostliny
2944Dianthus superbushvozdík pyšnýDDCévnaté rostliny
2945Dianthus superbus subsp. alpestrishvozdík pyšný alpínskýENCévnaté rostliny
2946Dianthus superbus subsp. superbushvozdík pyšný pravýENCévnaté rostliny
2947Dianthus superbus subsp. sylvestrishvozdík pyšný lesníDDCévnaté rostliny
2948Dianthus sylvaticushvozdík lesníVUCévnaté rostliny
2949Dictamnus albustřemdava bíláNTCévnaté rostliny
2950Diphasiastrum alpinumplavuník alpínskýENCévnaté rostliny
2951Diphasiastrum complanatumplavuník zploštělýENCévnaté rostliny
2952Diphasiastrum issleriplavuník IsslerůvENCévnaté rostliny
2953Diphasiastrum oellgaardiiplavuník OellgaardůvENCévnaté rostliny
2954Diphasiastrum tristachyumplavuník cypřiškovitýCRCévnaté rostliny
2955Diphasiastrum zeilleriplavuník ZeillerůvENCévnaté rostliny
2956Diplotaxis muraliskřez zedníNTCévnaté rostliny
2957Dipsacus laciniatusštětka laločnatáNTCévnaté rostliny
2958Dorycnium germanicumbílojetel německýNTCévnaté rostliny
2959Dorycnium herbaceumbílojetel bylinnýNTCévnaté rostliny
2960Draba muralischudina zedníENCévnaté rostliny
2961Draba nemorosachudina hajníCRCévnaté rostliny
2962Dracocephalum austriacumvčelník rakouskýENCévnaté rostliny
2963Drosera anglicarosnatka anglickáENCévnaté rostliny
2964Drosera intermediarosnatka prostředníCRCévnaté rostliny
2965Drosera rotundifoliarosnatka okrouhlolistáVUCévnaté rostliny
2966Dryopteris borrerikapraď BorrerovaNTCévnaté rostliny
2967Dryopteris cambrensiskapraď plevinatáENCévnaté rostliny
2968Dryopteris cristatakapraď hřebenitáVUCévnaté rostliny
2969Dryopteris expansakapraď podobnáNTCévnaté rostliny
2970Dryopteris remotakapraď tuháCRCévnaté rostliny
2971Echinops ritro subsp. ruthenicusbělotrn modrý ukrajinskýRECévnaté rostliny
2972Echium maculatumhadinec červenýENCévnaté rostliny
2973Elatine alsinastrumúpor kuříčkovitýCRCévnaté rostliny
2974Elatine hexandraúpor šestimužnýENCévnaté rostliny
2975Elatine hydropiperúpor peprnýNTCévnaté rostliny
2976Elatine orthospermaúpor rovnosemennýENCévnaté rostliny
2977Elatine triandraúpor trojmužnýNTCévnaté rostliny
2978Eleocharis mamillatabahnička bradavkatáNTCévnaté rostliny
2979Eleocharis mamillata subsp. austriacabahnička bradavkatá rakouskáNTCévnaté rostliny
2980Eleocharis mamillata subsp. mamillatabahnička bradavkatá praváNTCévnaté rostliny
2981Eleocharis ovatabahnička vejčitáNTCévnaté rostliny
2982Eleocharis quinqueflorabahnička chudokvětáCRCévnaté rostliny
2983Eleocharis uniglumisbahnička jednopleváVUCévnaté rostliny
2984Eleocharis uniglumis subsp. sterneribahnička jednoplevá SternerovaRECévnaté rostliny
2985Eleocharis uniglumis subsp. uniglumisbahnička jednoplevá praváVUCévnaté rostliny
2986Elytrigia intermedia subsp. barbulatapýr prostřední chlupatýDDCévnaté rostliny
2987Empetrum hermaphroditumšicha oboupohlavnáNTCévnaté rostliny
2988Empetrum nigrumšicha černáNTCévnaté rostliny
2989Epilobium alpestrevrbovka alpskáNTCévnaté rostliny
2990Epilobium alsinifoliumvrbovka žabincolistáVUCévnaté rostliny
2991Epilobium anagallidifoliumvrbovka drchničkolistáENCévnaté rostliny
2992Epilobium lanceolatumvrbovka kopinatáRECévnaté rostliny
2993Epilobium nutansvrbovka nicíENCévnaté rostliny
2994Epilobium obscurumvrbovka tmaváNTCévnaté rostliny
2995Epilobium palustrevrbovka bahenníNTCévnaté rostliny
2996Epilobium parviflorumvrbovka malokvětáNTCévnaté rostliny
2997Epipactis albensiskruštík polabskýENCévnaté rostliny
2998Epipactis atrorubenskruštík tmavočervenýNTCévnaté rostliny
2999Epipactis futakiikruštík FutákůvCRCévnaté rostliny
3000Epipactis greuterikruštík GreuterůvVUCévnaté rostliny
3001Epipactis helleborine subsp. orbiculariskruštík oddálenýENCévnaté rostliny
3002Epipactis leptochilakruštík ostrokvětýCRCévnaté rostliny
3003Epipactis leptochila subsp. leptochilakruštík ostrokvětý pravýCRCévnaté rostliny
3004Epipactis leptochila subsp. neglectakruštík přehlíženýCRCévnaté rostliny
3005Epipactis leuteikruštík podhorskýENCévnaté rostliny
3006Epipactis microphyllakruštík drobnolistýENCévnaté rostliny
3007Epipactis moravicakruštík moravskýENCévnaté rostliny
3008Epipactis muellerikruštík růžkatýVUCévnaté rostliny
3009Epipactis palustriskruštík bahenníVUCévnaté rostliny
3010Epipactis ponticakruštík pontickýCRCévnaté rostliny
3011Epipactis pseudopurpuratakruštík nepravýCRCévnaté rostliny
3012Epipactis purpuratakruštík modrofialovýNTCévnaté rostliny
3013Epipactis tallosiikruštík TallósůvENCévnaté rostliny
3014Epipactis voethiikruštík dlouholistýVUCévnaté rostliny
3015Epipogium aphyllumsklenobýl bezlistýENCévnaté rostliny
3016Equisetum × mooreipřeslička MooreovaENCévnaté rostliny
3017Equisetum hyemalepřeslička zimníENCévnaté rostliny
3018Equisetum ramosissimumpřeslička větevnatáVUCévnaté rostliny
3019Equisetum telmateiapřeslička největšíNTCévnaté rostliny
3020Equisetum variegatumpřeslička různobarváENCévnaté rostliny
3021Erica carneavřesovec pleťovýNTCévnaté rostliny
3022Erica tetralixvřesovec čtyřřadýVUCévnaté rostliny
3023Erigeron angulosusturan hranatýRECévnaté rostliny
3024Erigeron macrophyllusturan velkolistýNTCévnaté rostliny
3025Erigeron podolicusturan podolskýENCévnaté rostliny
3026Eriophorum gracilesuchopýr štíhlýCRCévnaté rostliny
3027Eriophorum latifoliumsuchopýr širolistýENCévnaté rostliny
3028Eryngium planummáčka plocholistáCRCévnaté rostliny
3029Erysimum andrzejowskianumtrýzel AndrzejowskéhoDDCévnaté rostliny
3030Erysimum crepidifoliumtrýzel škardolistýNTCévnaté rostliny
3031Erysimum diffusumtrýzel rozvětvenýNTCévnaté rostliny
3032Erysimum hieracifoliumtrýzel jestřábníkolistýNTCévnaté rostliny
3033Erysimum odoratumtrýzel vonnýNTCévnaté rostliny
3034Erysimum repandumtrýzel rozkladitýCRCévnaté rostliny
3035Euclidium syriacumrukevníček syrskýRECévnaté rostliny
3036Euphorbia angulatapryšec hranatýVUCévnaté rostliny
3037Euphorbia epithymoidespryšec mnohobarvýNTCévnaté rostliny
3038Euphorbia esula subsp. ripariapryšec obecný pobřežníDDCévnaté rostliny
3039Euphorbia exiguapryšec drobnýNTCévnaté rostliny
3040Euphorbia falcatapryšec srpovitýVUCévnaté rostliny
3041Euphorbia lucidapryšec lesklýENCévnaté rostliny
3042Euphorbia palustrispryšec bahenníVUCévnaté rostliny
3043Euphorbia platyphyllos subsp. literatapryšec plocholistý vlnatýDDCévnaté rostliny
3044Euphorbia salicifoliapryšec vrbolistýENCévnaté rostliny
3045Euphorbia seguierianapryšec sivýENCévnaté rostliny
3046Euphorbia seguieriana subsp. minorpryšec sivý menšíENCévnaté rostliny
3047Euphorbia seguieriana subsp. seguierianapryšec sivý pravýENCévnaté rostliny
3048Euphorbia strictapryšec tuhýNTCévnaté rostliny
3049Euphorbia villosapryšec kosmatýVUCévnaté rostliny
3050Euphrasia coeruleasvětlík hajní modravýDDCévnaté rostliny
3051Euphrasia corconticasvětlík krkonošskýRECévnaté rostliny
3052Euphrasia curta subsp. glabrescenssvětlík hajní krátkýDDCévnaté rostliny
3053Euphrasia frigidasvětlík chladnomilnýCRCévnaté rostliny
3054Euphrasia micranthasvětlík drobnokvětýCRCévnaté rostliny
3055Euphrasia nemorosasvětlík hajní pravýVUCévnaté rostliny
3056Euphrasia officinalis subsp. pictasvětlík lékařský pestrýCRCévnaté rostliny
3057Euphrasia rostkoviana subsp. montanasvětlík lékařský horskýDDCévnaté rostliny
3058Euphrasia slovacasvětlík slovenskýCRCévnaté rostliny
3059Euphrasia tataricasvětlík tuhý tatarskýENCévnaté rostliny
3060Festuca amethystinakostřava ametystováENCévnaté rostliny
3061Festuca arundinacea subsp. uechtritzianakostřava rákosovitá drsnáDDCévnaté rostliny
3062Festuca drymejakostřava horskáENCévnaté rostliny
3063Festuca heteromallakostřava červená mnohokvětáDDCévnaté rostliny
3064Festuca nigrescenskostřava červená načernaláDDCévnaté rostliny
3065Festuca psammophilakostřava písečná praváENCévnaté rostliny
3066Festuca pseudodalmaticakostřava padalmatskáNTCévnaté rostliny
3067Festuca pseudovinakostřava nepraváVUCévnaté rostliny
3068Festuca supinakostřava nízkáVUCévnaté rostliny
3069Festuca tomaniikostřava TomanovaCRCévnaté rostliny
3070Festuca trichophyllakostřava niťolistáDDCévnaté rostliny
3071Festuca vaginata subsp. dominiikostřava písečná DominovaENCévnaté rostliny
3072Festuca versicolorkostřava peřestáENCévnaté rostliny
3073Ficaria calthifoliaorsej blatoucholistýNTCévnaté rostliny
3074Filago arvensisbělolist rolníNTCévnaté rostliny
3075Filago lutescensbělolist žlutavýENCévnaté rostliny
3076Filago minimabělolist nejmenšíNTCévnaté rostliny
3077Filago vulgarisbělolist obecnýCRCévnaté rostliny
3078Filipendula ulmaria subsp. picbaueritužebník jilmový PicbauerůvDDCévnaté rostliny
3079Fraxinus angustifolia subsp. danubialisjasan úzkolistý podunajskýNTCévnaté rostliny
3080Fumana procumbensdevaterka poléhaváENCévnaté rostliny
3081Fumaria officinalis subsp. wirtgeniizemědým lékařský WirtgenůvDDCévnaté rostliny
3082Fumaria rostellatazemědým zobánkatýNTCévnaté rostliny
3083Fumaria schleicherizemědým SchleicherůvNTCévnaté rostliny
3084Fumaria vaillantii subsp. schrammiizemědým Vaillantův maloplodýDDCévnaté rostliny
3085Gagea bohemica subsp. bohemicakřivatec český pravýVUCévnaté rostliny
3086Gagea bohemica subsp. saxatiliskřivatec český skalníCRCévnaté rostliny
3087Gagea minimakřivatec nejmenšíNTCévnaté rostliny
3088Gagea pusillakřivatec nizoučkýVUCévnaté rostliny
3089Gagea transversaliskřivatec vstřícnolistýDDCévnaté rostliny
3090Gagea villosakřivatec rolníVUCévnaté rostliny
3091Galanthus nivalissněženka podsněžníkNTCévnaté rostliny
3092Galega officinalisjestřabina lékařskáNTCévnaté rostliny
3093Galeopsis ladanumkonopice širolistáNTCévnaté rostliny
3094Galium austriacumsvízel rakouskýENCévnaté rostliny
3095Galium boreale subsp. exoletumsvízel severní volyňskýVUCévnaté rostliny
3096Galium glaucumsvízel sivýNTCévnaté rostliny
3097Galium mollugosvízel povázkaDDCévnaté rostliny
3098Galium spuriumsvízel pochybnýNTCévnaté rostliny
3099Galium sudeticumsvízel sudetskýVUCévnaté rostliny
3100Galium tricornutumsvízel trojrohýCRCévnaté rostliny
3101Galium wirtgeniisvízel WirtgenůvDDCévnaté rostliny
3102Gentiana acaulishořec bezlodyžnýRECévnaté rostliny
3103Gentiana cruciatahořec křížatýENCévnaté rostliny
3104Gentiana pannonicahořec panonskýENCévnaté rostliny
3105Gentiana pneumonanthehořec hořepníkENCévnaté rostliny
3106Gentiana punctatahořec tečkovanýENCévnaté rostliny
3107Gentiana vernahořec jarníENCévnaté rostliny
3108Gentianella amarellahořeček nahořklýCRCévnaté rostliny
3109Gentianella amarella subsp. amarellahořeček nahořklý pravýCRCévnaté rostliny
3110Gentianella amarella subsp. lingulatahořeček nahořklý jazykovitýCRCévnaté rostliny
3111Gentianella campestrishořeček ladníCRCévnaté rostliny
3112Gentianella campestris subsp. balticahořeček ladní pobaltskýCRCévnaté rostliny
3113Gentianella campestris subsp. campestrishořeček ladní pravýRECévnaté rostliny
3114Gentianella campestris subsp. suecicahořeček ladní švédskýRECévnaté rostliny
3115Gentianella germanicahořeček německýDDCévnaté rostliny
3116Gentianella germanica subsp. germanicahořeček německý pravýDDCévnaté rostliny
3117Gentianella germanica subsp. solstitialishořeček německý letníRECévnaté rostliny
3118Gentianella lutescenshořeček žlutavýCRCévnaté rostliny
3119Gentianella lutescens subsp. carpaticahořeček žlutavý karpatskýCRCévnaté rostliny
3120Gentianella lutescens subsp. lutescenshořeček žlutavý pravýCRCévnaté rostliny
3121Gentianella obtusifolia subsp. sturmianahořeček drsný SturmůvCRCévnaté rostliny
3122Gentianella praecoxhořeček mnohotvarýCRCévnaté rostliny
3123Gentianella praecox subsp. bohemicahořeček mnohotvarý českýCRCévnaté rostliny
3124Gentianella praecox subsp. praecoxhořeček mnohotvarý pravýRECévnaté rostliny
3125Gentianopsis ciliatahořec brvitýVUCévnaté rostliny
3126Geranium bohemicumkakost českýRECévnaté rostliny
3127Geranium divaricatumkakost rozkladitýENCévnaté rostliny
3128Geranium lucidumkakost lesklýRECévnaté rostliny
3129Geranium mollekakost měkkýNTCévnaté rostliny
3130Geranium sanguineumkakost krvavýNTCévnaté rostliny
3131Geum montanumkuklík horskýVUCévnaté rostliny
3132Gladiolus imbricatusmečík střechovitýVUCévnaté rostliny
3133Gladiolus palustrismečík bahenníENCévnaté rostliny
3134Glaucium corniculatumrohatec růžkatýCRCévnaté rostliny
3135Glaux maritimasivěnka přímořskáCRCévnaté rostliny
3136Globularia bisnagaricakoulenka prodlouženáNTCévnaté rostliny
3137Glyceria nemoraliszblochan hajníNTCévnaté rostliny
3138Gnaphalium norvegicumprotěž norskáNTCévnaté rostliny
3139Gnaphalium supinumprotěž nízkáVUCévnaté rostliny
3140Goodyera repenssmrkovník plazivýCRCévnaté rostliny
3141Gratiola officinaliskonitrud lékařskýENCévnaté rostliny
3142Groenlandia densardest hustolistýCRCévnaté rostliny
3143Gymnadenia conopseapětiprstka žežulníkENCévnaté rostliny
3144Gymnadenia conopsea subsp. conopseapětiprstka žežulník praváENCévnaté rostliny
3145Gymnadenia conopsea subsp. montanapětiprstka žežulník horskáENCévnaté rostliny
3146Gymnadenia densiflorapětiprstka hustokvětáENCévnaté rostliny
3147Gymnadenia odoratissimapětiprstka vonnáRECévnaté rostliny
3148Gypsophila fastigiatašater svazčitýENCévnaté rostliny
3149Gypsophila fastigiata subsp. arenariašater svazčitý písečnýENCévnaté rostliny
3150Gypsophila fastigiata subsp. fastigiatašater svazčitý pravýENCévnaté rostliny
3151Gypsophila paniculatašater latnatýENCévnaté rostliny
3152Hackelia deflexalopuštík skloněnýVUCévnaté rostliny
3153Hammarbya paludosaměkkyně bahenníENCévnaté rostliny
3154Hedysarum hedysaroideskopyšník tmavýENCévnaté rostliny
3155Heleochloa alopecuroidesbahenka psárkovitáCRCévnaté rostliny
3156Heleochloa schoenoidesbahenka šášinovitáCRCévnaté rostliny
3157Helianthemum canumdevaterník šedýVUCévnaté rostliny
3158Helianthemum grandiflorum subsp. grandiflorumdevaterník velkokvětý pravýVUCévnaté rostliny
3159Helianthemum rupifragumdevaterník skalníRECévnaté rostliny
3160Helichrysum arenariumsmil písečnýENCévnaté rostliny
3161Helictotrichon desertorum subsp. basalticumovsíř stepní čedičovýVUCévnaté rostliny
3162Heliotropium europaeumotočník evropskýCRCévnaté rostliny
3163Heracleum sphondylium subsp. glabrumbolševník obecný žlutavýDDCévnaté rostliny
3164Herminium monorchistoříček jednohlíznýRECévnaté rostliny
3165Herniaria hirsutaprůtržník chlupatýCRCévnaté rostliny
3166Hesperis sylvestrisvečernice lesníNTCévnaté rostliny
3167Hesperis tristisvečernice smutnáVUCévnaté rostliny
3168Hibiscus trionumibišek trojdílnýCRCévnaté rostliny
3169Hieracium acrothyrsumchlupáček černozelenýCRCévnaté rostliny
3170Hieracium albinumjestřábník labskýCRCévnaté rostliny
3171Hieracium alpinumjestřábník alpskýENCévnaté rostliny
3172Hieracium anchusoideschlupáček pilátovitýDDCévnaté rostliny
3173Hieracium apateliumjestřábník větevnatýVUCévnaté rostliny
3174Hieracium apiculatumjestřábník špičkatýENCévnaté rostliny
3175Hieracium arvicolachlupáček rolníVUCévnaté rostliny
3176Hieracium asperulumjestřábník draslavýCRCévnaté rostliny
3177Hieracium atratum agg.jestřábník černýVUCévnaté rostliny
3178Hieracium aurantiacumchlupáček oranžovýNTCévnaté rostliny
3179Hieracium auriculoideschlupáček sličnýVUCévnaté rostliny
3180Hieracium bifidumjestřábník dvouklanýNTCévnaté rostliny
3181Hieracium bifurcumchlupáček dvouvidličnýENCévnaté rostliny
3182Hieracium blyttianumchlupáček BlyttůvCRCévnaté rostliny
3183Hieracium caesiumjestřábník sivýNTCévnaté rostliny
3184Hieracium caespitosum subsp. brevipilumchlupáček oněžskýENCévnaté rostliny
3185Hieracium callimorphoideschlupáček kadaňskýDDCévnaté rostliny
3186Hieracium callimorphumchlupáček vzhlednýDDCévnaté rostliny
3187Hieracium calodonchlupáček vysokýENCévnaté rostliny
3188Hieracium chamaedeniumjestřábník podyjskýDDCévnaté rostliny
3189Hieracium chlorocephalumjestřábník zelenohlavýCRCévnaté rostliny
3190Hieracium chrysostyloidesjestřábník zlatobliznýCRCévnaté rostliny
3191Hieracium corconticumjestřábník krkonošskýCRCévnaté rostliny
3192Hieracium cymosumchlupáček chocholičnatýNTCévnaté rostliny
3193Hieracium cymosum subsp. cymosumchlupáček chocholičnatý pravýNTCévnaté rostliny
3194Hieracium cymosum subsp. vaillantiichlupáček chocholičnatý chocholíkonosnýNTCévnaté rostliny
3195Hieracium decipiensjestřábník klamnýVUCévnaté rostliny
3196Hieracium densiflorumchlupáček hustokvětýNTCévnaté rostliny
3197Hieracium echioideschlupáček hadincovitýVUCévnaté rostliny
3198Hieracium englerijestřábník EnglerůvCRCévnaté rostliny
3199Hieracium euchaetiumchlupáček tuhoštětinatýENCévnaté rostliny
3200Hieracium fallacinumchlupáček klamavýVUCévnaté rostliny
3201Hieracium flagellarechlupáček výběžkatýVUCévnaté rostliny
3202Hieracium flagelliferumjestřábník výběžkonosnýDDCévnaté rostliny
3203Hieracium fritzeijestřábník kopisťolistýENCévnaté rostliny
3204Hieracium fuscoatrumchlupáček hnědočervenýCRCévnaté rostliny
3205Hieracium glandulosodentatumjestřábník žlázkozubýENCévnaté rostliny
3206Hieracium glaucinumjestřábník nasivělýNTCévnaté rostliny
3207Hieracium glomeratumchlupáček klubkatýNTCévnaté rostliny
3208Hieracium grabowskianumjestřábník GrabowskéhoCRCévnaté rostliny
3209Hieracium haematopodumjestřábník potemnělýCRCévnaté rostliny
3210Hieracium heterodoxumchlupáček různotvarýDDCévnaté rostliny
3211Hieracium inuloidesjestřábník omanovitýCRCévnaté rostliny
3212Hieracium iseranumchlupáček pojizerskýVUCévnaté rostliny
3213Hieracium kalksburgensechlupáček skalkovýENCévnaté rostliny
3214Hieracium koernickeanumchlupáček KörnickůvDDCévnaté rostliny
3215Hieracium lactucellachlupáček myší ouškoENCévnaté rostliny
3216Hieracium laurinumjestřábník křovinnýDDCévnaté rostliny
3217Hieracium macranthelumchlupáček dlouholistýCRCévnaté rostliny
3218Hieracium macranthumchlupáček velkoúbornýENCévnaté rostliny
3219Hieracium macrostolonumchlupáček šlahounovýENCévnaté rostliny
3220Hieracium melanocephalumjestřábník černohlavýENCévnaté rostliny
3221Hieracium moravicumjestřábník moravskýCRCévnaté rostliny
3222Hieracium nigrescensjestřábník černavýENCévnaté rostliny
3223Hieracium nigritumjestřábník načernalýENCévnaté rostliny
3224Hieracium nigrostylumjestřábník černobliznýCRCévnaté rostliny
3225Hieracium nivimontisjestřábník sněžnickýCRCévnaté rostliny
3226Hieracium onosmoidesjestřábník ruměnicovitýNTCévnaté rostliny
3227Hieracium paragogumchlupáček vločkatýDDCévnaté rostliny
3228Hieracium peduncularejestřábník stopkatýCRCévnaté rostliny
3229Hieracium piloselliflorumchlupáček dlouhokvětýVUCévnaté rostliny
3230Hieracium pilosellinumchlupáček nepravýCRCévnaté rostliny
3231Hieracium polymastixchlupáček modrozelenýCRCévnaté rostliny
3232Hieracium prenanthoidesjestřábník věsenkovitýENCévnaté rostliny
3233Hieracium prussicumchlupáček pruskýDDCévnaté rostliny
3234Hieracium pseudalbinumjestřábník licholabskýCRCévnaté rostliny
3235Hieracium pseudocalodonchlupáček krušnohorskýDDCévnaté rostliny
3236Hieracium purkyneijestřábník PurkyňůvEXCévnaté rostliny
3237Hieracium riphaeumjestřábník dlouholistýCRCévnaté rostliny
3238Hieracium rohlenaejestřábník RohlenůvENCévnaté rostliny
3239Hieracium rothianumchlupáček chlumníCRCévnaté rostliny
3240Hieracium rubrumchlupáček červenýCRCévnaté rostliny
3241Hieracium saxifragumjestřábník lomikamenovitýENCévnaté rostliny
3242Hieracium schmidtiijestřábník bledýNTCévnaté rostliny
3243Hieracium schneiderianumjestřábník SchneiderůvENCévnaté rostliny
3244Hieracium schultesiichlupáček SchultesůvVUCévnaté rostliny
3245Hieracium schustlerijestřábník SchustlerůvCRCévnaté rostliny
3246Hieracium sciadophorumchlupáček vrcholíkovýDDCévnaté rostliny
3247Hieracium silesiacumjestřábník slezskýCRCévnaté rostliny
3248Hieracium spuriumchlupáček dutoosýDDCévnaté rostliny
3249Hieracium stenosomachlupáček útlýDDCévnaté rostliny
3250Hieracium stoloniflorumchlupáček výběžkokvětýENCévnaté rostliny
3251Hieracium stygiumjestřábník kalnýENCévnaté rostliny
3252Hieracium subcymiflorumjestřábník odchylnýVUCévnaté rostliny
3253Hieracium sudeticumjestřábník sudetskýVUCévnaté rostliny
3254Hieracium sulphureumchlupáček sírožlutýDDCévnaté rostliny
3255Hieracium tephroglaucumchlupáček sivošedýDDCévnaté rostliny
3256Hieracium tephrophytonchlupáček popelavýDDCévnaté rostliny
3257Hieracium tubulascenschlupáček trubkatýCRCévnaté rostliny
3258Hieracium tubulosumjestřábník trubkovitýENCévnaté rostliny
3259Hieracium uechtritzianumjestřábník UechtritzůvENCévnaté rostliny
3260Hieracium villosumjestřábník huňatýCRCévnaté rostliny
3261Hieracium vulgatumjestřábník obecnýNTCévnaté rostliny
3262Hieracium wiesbaurianumjestřábník WiesbaurůvENCévnaté rostliny
3263Hieracium wimmerijestřábník WimmerůvENCévnaté rostliny
3264